O, i teraz trochę żółtego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Totalnie
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2021, 17:43
Jak to zrobić?
Odpisz
16 września 2021, 17:27
- robisz demota czarnego
- robisz negatyw w jakimś programie ( teraz jest biały )
- zmieniasz biały kolor na inny
Odpisz
5 września 2021, 21:17
Jest demot czarny, biały, żółty i złoty
Odpisz
16 lipca 2021, 09:34
ja tam lubię żółty
Odpisz
13 lipca 2021, 11:26
Ciekawe czy przejdzie na główną
Odpisz
13 lipca 2021, 19:12
@Gutolov: niespodzianka!
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2021, 06:12
@Gutolov: niestety przeszło, nie wiadomo czemu na główną trafiają takie słabe memy które prawie nikogo nie bawią
Odpisz
14 lipca 2021, 09:09
ależ ty kamil jesteś surowy
Odpisz
14 lipca 2021, 10:58
zgadza się z tobą tylko 12 na 300+ osób
Odpisz
14 lipca 2021, 11:08
@KapitanJohnPrice: 300+ vs reszta jeja
Odpisz
14 lipca 2021, 10:42
papieszator
Odpisz
13 lipca 2021, 19:39
Zło(to) wator
Odpisz
14 lipca 2021, 06:11
@Kondziolek06: nie złoto bo mem słaby
Odpisz
13 lipca 2021, 20:53
Czarny to demotywator, biały to motywator. A żółty?
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2021, 21:36
@Zimowiec: Ymotywator (Y to skrót od yellow po polsku to jest żółty czyli Yellowmotywator)
Odpisz
14 lipca 2021, 01:06
@Zimowiec: żółty to Papieżator
Odpisz
14 lipca 2021, 00:21
MediaExpert approves
Odpisz
13 lipca 2021, 23:21
Kiedyś na jeja były niebieskie
Odpisz
13 lipca 2021, 23:17
Tak jak biały
Odpisz
13 lipca 2021, 20:46
W tym wypadku po słowie "zaraz" powinien być przecinek. Memy memami, ale chociaż minimum starania, już pomijając fakt, że każdy pomija interpunkcję pierwszej linijki względem drugiej i te bezsensowne powtórzenia
Odpisz
13 lipca 2021, 21:29
@Dark_Dante: to tylko memy trzwba mieć do nich dystans.
Odpisz
13 lipca 2021, 23:12
@Dark_Dante: powtórzenia są celowe, ale przecinek rzeczywiście powinien być
Odpisz
13 lipca 2021, 22:20
Z Inpostem mi się to kojarzy
Odpisz
13 lipca 2021, 20:14
InPost demot
Odpisz
13 lipca 2021, 19:31
inpostywator
Odpisz
13 lipca 2021, 07:23
OPIE STÓÓÓJ TAK NIE WOLNO
Odpisz