Znieczulenie znieczulenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2021, 16:59
Ostatnio jak byłem u dentysty, to prawie zasnąłem na fotelu. Było to głównie spowodowane przyjemną temperaturą w porównaniu z tą na zewnątrz, ale nie zmienia to faktu, że miałem robiony ząb bez znieczulenia. Nie wyobrażam sobie jednak robienia kanałówki bez znieczulenia.
Odpisz
19 lipca 2021, 16:30
@szymon229: Boli w ...j, chciałem spróbować, bo ojciec mówił że tak miał, tka zaszpanować, nigdy więcej.
Odpisz
13 lipca 2021, 18:48
Haha nauczyłem się odczuwać przyjemność z bólu (seksualną)
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 16:20
@Genocide: czekaj co?(ochrona przed jajco pstro itp.)
Odpisz
15 lipca 2021, 16:22
@Genocide: naucz tej mocy, proszę
Odpisz
15 lipca 2021, 16:27
@Genocide: to się nazywa masochizm
Odpisz
15 lipca 2021, 16:27
@nwmjakomdacnazwexd: ale jak się tego nauczyć
Odpisz
15 lipca 2021, 16:30
@nazyk: trzeba się urodzić masochistą
Odpisz
15 lipca 2021, 16:30
@nwmjakomdacnazwexd: ale chłop napisał że się tego "nauczył"
Odpisz
15 lipca 2021, 16:33
@szymon200691: to jego się spytaj, ja to co napisałam to przed chwilą przeczytałam na onecie, a sama nie jestem masochistką
Odpisz
15 lipca 2021, 16:34
@nwmjakomdacnazwexd:
1) właśnie pytamy się
2) kto pytał czy jesteś
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 16:35
@nazyk: No słuchaj no nw co mam powiedzieć no napi...alasz młotkiem po palcach u jednej ręki tylko na tyle lekko żeby ich nie rozj...ć totalnie i walisz konia taką maszynką do j...nia kapucyna co można w seks shopie kupić bo niestety musisz wydać kasę no chyba że umiesz klepać niemca kolanem i po roku czy 2 latach regularnego koniobicia zaczyna mniej boleć więc lecisz do póki nie zaczniesz się spuszczać samym rozwalaniem palców (wszystko co napisał autor komentarza to kłamstwo nie róbcie tego w domu ani na zewnątrz)
Odpisz
15 lipca 2021, 16:37
@Genocide: to nie kłamstwo. Można wytworzyć refleks spuszczania się na walnięcie młotkiem ręki
Odpisz
15 lipca 2021, 16:39
@Genocide: emm to jest hmm. Ciekawe? Nie wiem ja to skomentować
Odpisz
16 lipca 2021, 09:05
@nazyk: wyuczasz sie spustu na klepnięcie, przychodzi ziomek i chce ci zrobić panka jakiegoś klepiąc cie w ramie a ty spi.....asz do łazienki XD nie wiem czy więcej jest wad czy zalet...
Albo jestes na pogrzebie i ktos klepie cie po plecach
Odpisz
16 lipca 2021, 09:21
@Pyszka: W moim wypadku to po prostu wystarczy być na pogrzebie
Odpisz
16 lipca 2021, 09:53
@Pyszka: Same zalety
Odpisz
16 lipca 2021, 00:43
Na uśpieniu jest fajnie, budzisz się i wszystko gotowe.
Odpisz
15 lipca 2021, 23:57
Ja przy kanałowym byłam bez znieczulenia. Boję się igieł, a u nas zazwyczaj w dziąsło się wtrzykuje ten środek XD powiedzieli mi, że mam wysoki próg bólu, bo nawet nie mrugnęłam xD
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2021, 19:26
Ja tam ma to gdzieś przecierpię wszystkim
Odpisz
15 lipca 2021, 19:14
Zazdroszczę wam, że działają na was jakiekolwiek leki przeciwbólowe i znieczulenie.
Mi nawet potrójna dawka znieczulenia nic nie daje
Odpisz
15 lipca 2021, 17:46
Troche się wstyd pytać ale coto kanałówka
Odpisz
15 lipca 2021, 18:00
@adsjds: kanałówka mama B-) /s
Leczenie kanałowe (endodontyczne) polega na dokładnym opracowaniu i oczyszczeniu kanałów z zainfekowanej miazgi za pomocą specjalistycznych narzędzi. Po oczyszczeniu i opracowaniu kanały wypełniane są płynną gutaperką. Wszystko po to, aby uchronić ząb przed usunięciem i tym samym znacząco przedłużyć jego żywotność.
Odpisz
15 lipca 2021, 18:00
@adsjds: leczenie zeba ale tak bardziej w srodku, w ...j boli
Odpisz
15 lipca 2021, 16:54
ogólnie to rel bo tata raz powiedział mi że był na kanałowym a dentysta zapomniał dać znieczulenia, tak po prostu, ojciec myślał że to tak musi być i się z krzesła zsuwał z bólu, a jak dentysta dowiedział się na koniec że zapomniał podać mu coś to w szoku był że tata w ogóle nie krzyczał
Odpisz
15 lipca 2021, 16:52
Jestem twoim starym,nauczyłam sie mieć wyj...ne w ból przez ciągłe chodzenie na pogo
Odpisz
15 lipca 2021, 16:51
Szczerze moje dentystki leczą moje zęby tak dobrze i prawie bezboleśnie, że w pewnym sensie można się u nich tam odprężyć... Umysłem, bo moje ciało przez urazy z dzieciństwa instynktownie jest napięte
Odpisz
15 lipca 2021, 16:29
Tymczasem mój który w ogóle nie chodzi do dentysty
Odpisz
15 lipca 2021, 16:22
Leczenie kanałowe polega na zniszczeniu i usunięciu miazgi zęba, w której są naczynia krwionośne i nerwy. Nie wzięcie do tego znieczulenia to głupota, nie odwaga.
Odpisz
13 lipca 2021, 18:08
Ku*wa jakie genialne, dlaczego nigdy na to nie wpadłem
Odpisz
13 lipca 2021, 17:59
jak byłem mały to dałem sobie 3 razy wyrwać ząb
2 znieczulenia ale w inny sposób i 1 na żywca
i szczerze
większą frajde dawałą mnie bez znieczulenia
Odpisz
13 lipca 2021, 17:41
Wykonanie trochę słabe, ale ogólnie to mem dobry.
Odpisz