Dzisiejsze telefony to nie to samo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Stany w pigułce
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2016, 14:01
ten pierwszy obrazek to iphone 6s
Odpisz
13 czerwca 2016, 12:27
@playerr1488: Tu jest tylko jeden obrazek...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:42
Dwa :P
Odpisz
4 sierpnia 2016, 08:47
@lulul: jeden, przecież nie ładowały Ci się dwa obrazki... :P
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:33
Ładowały, tobie też :P
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:34
@lulul: Mam pięć opakowań kawy więc technicznie to niemożliwe.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:44
Są 2 obrazki, ale jeden plik :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:48
@lulul: jeden plik jpg/png = jeden obrazek
Odpisz
4 sierpnia 2016, 13:50
Jakoś na tym są 2 :/ Obrazek to synonim ilustracji :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 14:44
@lulul: Po prostu uznajmy że to mleko i odpuśćmy temat
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:12
Ok :v
Odpisz
3 maja 2019, 19:52
@playerr1488: iPhone se
Odpisz
17 września 2014, 09:24
ja mam taki dzwonek halo to ja twój telefon odbierz mnie ja tutaj dzwonie NO WYJMIJ MNIE Z TEJ KIESZENI JA TUTAJ DZWONIE!!!!!!!
Odpisz
24 lutego 2014, 20:47
Wypadnie z kieszeni na stope- stopa zmiarzdżona razem z betonową podłogą
Odpisz
24 lutego 2014, 21:24
@eragon00: tylko kto ma betonową podłogę ?:D
Odpisz
25 lutego 2014, 15:49
@popek9001: hmmm
Może upadnie w jakimś miejscu publicznym z betonowa podlogą?
Odpisz
28 lutego 2014, 17:37
@eragon00: to by był betonowy chodnik albo plac
Odpisz
28 lutego 2014, 18:33
@popek9001: właśnie, a jak rzucisz w kogos to juz po nim
Odpisz
24 lutego 2014, 21:55
Plus jeszcze dla cegly za wytrzymalosc
Odpisz
24 lutego 2014, 08:54
To jest to ! wsadź se w jaja to zamiast wibratora i będzie :D wsadź se nowego a odbierzesz dupą...
Odpisz
24 lutego 2014, 13:21
@qbadrewnik: Wsadzasz se wibrator w jajca? DDDD:
Odpisz
26 lutego 2014, 10:44
@Karso21Respawn: Nie. Ale ktoś może XD lepiej nokie :D znalazłem kiedyś fajny komiks o tych telefonach ;D
Odpisz
24 lutego 2014, 10:34
Nokia forever
Odpisz