Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2014, 17:16
Chyba,że bobasy,ale to chyba reakcja na swoje dzieci :D
Odpisz
20 lutego 2014, 22:13
Bobasy są najgorsze. :P
Odpisz
21 lutego 2014, 10:39
O ile mi wiadomo,to "najsłodsze" są czyjeś :)
Odpisz
21 lutego 2014, 12:48
Masz rację, przepraszam, nie doczytałam. :) Chociaż rodzice bobasów zwykle się nad nimi rozczulają itp.
Odpisz
16 grudnia 2019, 05:38
ja mam taką reakcję na wszystkie dzieci. Wszystkie się drą i wszystkie srają
Odpisz
7 sierpnia 2017, 17:47
GRY= reakcja na psy+na koty
Odpisz
20 maja 2016, 21:10
Aligatorki! JEEEEEEEEEEEEEAAAAAAHHHHHHHHHH
Odpisz
21 lutego 2014, 20:28
Wszystko się zgadza :P
Odpisz
21 lutego 2014, 16:39
Też miałam podobne reakcje... Ba, w wieku pięciu lat.
Odpisz
21 lutego 2014, 11:11
mówi sie ze dzieci sa takie slotkie ze chcialo by sie je ziesc. a później zaluje sie ze teko sie nie zrobilo :D
Odpisz
20 lutego 2014, 18:45
ja nie wiem co wy macie z tymi dziećmi
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2014, 18:49
Spójrz na dzisiejsze pierwszaki wtedy zrozumiesz.
Odpisz
20 lutego 2014, 18:54
@Slenderowiec2012: wiem widze je codziennie w sumie z zawodu jestem opiekunem
Odpisz