Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ch-chesz wyparować...?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2011, 07:41
Dobre:) Coś w tym jest.
Odpisz
10 września 2018, 23:34
@Roomek: Pisze tylko dla odkopu
[jeśli dalej korzystasz z jeja to nie zwracaj na mnie uwagi]
Odpisz
Edytowano - 21 września 2018, 14:21
@Desuv: Takie "odkopy" to pewien rodzaj spamu. Ciekawe czy są za to bany.
Odpisz
21 września 2018, 14:39
@Archeologwinternetach: No ciekawe
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:37
@Desuv: mogłyby być, w końcu nic nie wnoszą.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 09:54
@Grzechoooo: w sumie
Odpisz
13 maja 2019, 15:55
@Roomek: Odkop :)
Odpisz
13 maja 2019, 17:22
@SongManka510: :)
Odpisz
13 maja 2019, 22:29
@SongManka510: :-)
Odpisz
14 maja 2019, 06:57
@Grzechoooo: (:
Odpisz
14 maja 2019, 16:00
@SongManka510: (-:
Odpisz
14 maja 2019, 16:22
@Desuv: boli mnie brzuch help
Odpisz
14 maja 2019, 17:20
@SongManka510: nw idź sie w niego udeerz czy coś
Odpisz
14 maja 2019, 20:03
@Desuv: już przestał xd
Ale dzięki na przyszłość będę wiedziała xd /s
Odpisz
27 grudnia 2021, 09:57
@SongManka510: Odkop
Odpisz
9 lutego 2020, 10:35
@Konto usunięte: w 2020 spadłby na cb deszcz czerwonych
Odpisz
21 stycznia 2017, 18:51
byłooooooooooooooooooooooooo
Odpisz
19 marca 2017, 09:22
@Papyrusek: yyyyyy, 2011?
Odpisz
1 lipca 2015, 13:35
super najlepszy komiks jaki widziałem w życiu
Odpisz
5 maja 2015, 14:34
"Ten świat byłby dużo lepszy bez nich ", ten świat bez nich by nie istniał, tak samo jak bez kobiet
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:02
@CityOfAngel: Zgadzam się.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2014, 11:10
@KontoUsunięte: Ja się wychowywałam z bratem więc mam podobne nawyki więc w takiej chwili bym powiedziała tak: Dzięki wielkie ty też fajnie dzisiaj wyglądasz .Później bym o tym zapomiała więc nie osądzaj wszystkich dziewczyn tak samo bo niektóre wychowywały się na starych zasadach jak mój brat więc mam podobne zachowanie do niego!
Odpisz
27 grudnia 2013, 11:00
czy on w przedostatnim zdjęciu ma drąga?
Odpisz
1 stycznia 2013, 02:55
I weź tu kobiety zrozum...
Odpisz
17 lipca 2013, 23:02
Sam się zrozum . Dziewczyny są takie kiedy ich żlę matka wychowała albo jest blondynką nie która blondynki odrażu mówie
Odpisz
18 lipca 2013, 04:03
Potwierdzasz moją teorię. Dzięki. W ogóle nie rozumiem o czym Ty do cholery gadasz i hejtujesz (jestem w internetach, ludzie mnie nienawidzą, więc 99% szansy na hejt). Ale jak tak popatrzeć to może by się dało coś wywnioskować... może iż przydałby ci się waćpanna słownik języka polskiego... może śrut w głowie...
Odpisz
7 września 2013, 20:25
My po prostu dokładnie myślimy :D
Odpisz
24 lipca 2013, 14:42
ha ha :DDDD
Odpisz
25 marca 2013, 09:30
xD
Odpisz
1 grudnia 2012, 17:53
haha :D
Odpisz
30 września 2012, 15:42
XD nie mogę
Odpisz
17 sierpnia 2012, 10:16
okej....nie można po prostu powiedzieć "cześć,dzięki ty też" albo coś w tym stylu???
Odpisz
17 czerwca 2012, 14:09
LOL wyświetleń tak dużo jak g na grach
Odpisz
10 maja 2012, 14:02
%%% %%%% % % %
% % % % %
%%% %%%% % %
% % % %
%%% % % % %% EPIC
Odpisz