Graliście w S.T.A.L.K.E.R.A?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2022, 16:44
Tak grałem w każdą cześć
Odpisz
17 lipca 2021, 23:31
Metro gang
Odpisz
17 lipca 2021, 23:33
@bandit_the_drug_lord: no oke.
Odpisz
18 lipca 2021, 21:13
@bandit_the_drug_lord: metro ssie
Odpisz
19 lipca 2021, 15:18
@patryko1234: przeczytaj metro 2033,naprawde dobra książka interesująca, gra pokazuje tylko jej kawałek I to przeinaczony
Odpisz
19 lipca 2021, 15:38
@GldFx: tak, ale twórca to ...j egoistyczny
Odpisz
19 lipca 2021, 18:26
@patryko1234: sapkowski to też ...j, ale jakoś miliony ludzi kochają sagę
Odpisz
19 lipca 2021, 18:27
@GldFx: glukhovsky mówił że stalker nie ma szans przebić jego uniwersum metra, to juz dużo mówi jakim jest ...jem
Odpisz
19 lipca 2021, 17:41
Dziewczyna powiedziała tak do mnie (jesteś stalkerem)
Odpisz
17 lipca 2021, 23:35
Oczywiście
Odpisz
18 lipca 2021, 11:02
@Jejathebest: najgorzej
Odpisz
19 lipca 2021, 12:10
@Jejathebest: *Bydgoszczy
Odpisz
19 lipca 2021, 11:05
No jestem dziewczyną i nie zamierzam mieć tatuaza z żadną z tych rzeczy coś jest ze mną nie tak ?
Odpisz
18 lipca 2021, 21:49
nie, jestem duchem Cuszimy,bratankeim pana Shimury,przedstawicielem klanu Sakaiów,nadzieją ludu...
o, przepraszam, po prostu nie grałem
Odpisz
18 lipca 2021, 21:12
Największy fan sie kłania
Odpisz
18 lipca 2021, 09:54
Właśnie kurna musze jakoś cos stalkerowego wkomponować w projekt rękawa lmao
Odpisz
18 lipca 2021, 01:01
Stalker zew prypeci najlepszy
Odpisz
17 lipca 2021, 23:29
Odpisz
17 lipca 2021, 23:35
@skelemaster: co to znaczy?
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2021, 23:36
to tekst spełniacza życzeń aka monolitu
Odpisz
18 lipca 2021, 00:35
@Jejathebest: IDI KA MNIEEE!
Odpisz
17 lipca 2021, 23:48
Cheeki breki iv damke
Odpisz
17 lipca 2021, 23:27
A ja nie mam tatuaży ez
Odpisz