Bezpieczeństwo przede wszystkim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2014, 18:14
Uwaga niebezpieczeństwo
Odpisz
25 grudnia 2014, 18:11
hmmm to raczej jest NIEbezpieczne...
Odpisz
21 lutego 2014, 21:20
Miałam taką deskę w poprzednim mieszkaniu...
Odpisz
21 lutego 2014, 21:21
AHA i co masz pośladki całe ?? ha
Odpisz
21 lutego 2014, 21:23
@slimak980: Mam, mam. xD
Odpisz
21 lutego 2014, 21:36
super
Odpisz
21 lutego 2014, 23:33
Tak samo jak ja...
Odpisz
21 lutego 2014, 20:03
i ten moment kiedy masz sraczkę...
Odpisz
21 lutego 2014, 21:22
A to jest podwójnie bolesny moment
Odpisz
21 lutego 2014, 21:14
I domestos staję się nie potrzebny :D
Odpisz
21 lutego 2014, 20:53
trochę akunpunktury nie zaszkodzi
Odpisz
21 lutego 2014, 20:50
Maszyna do wywoływanie bólu dupy...
Odpisz
21 lutego 2014, 20:06
ło kibel hhee
Odpisz
21 lutego 2014, 20:16
@Witaj: Nie ***a umywalka
Odpisz
21 lutego 2014, 20:18
@POLSKAisTHEbest: kibel
Odpisz
21 lutego 2014, 20:23
@Witaj: czekam aż ktos Cie porządnie zhejci i bede mógł mu dać strzale w gore.
Odpisz
21 lutego 2014, 20:24
@Witaj: Gdzie?
Odpisz
21 lutego 2014, 20:28
@saskacz: ok ja zhejce: Witaj jestes niedobry!!!
Odpisz
21 lutego 2014, 20:30
@Witaj: w przeciwieństwie do ciebie, umiem komuś przy*ebac dobrym tekstem
Odpisz
21 lutego 2014, 20:34
@saskacz: Szkoda ich marnować na marne trolle.
Odpisz
21 lutego 2014, 20:35
@Axl_MMX: dlatego jeszcze mu nie ciśnie chamsko po rodzicach...i nie zrobię tego bo do pierdla nie będę iść.
Odpisz
21 lutego 2014, 21:01
@Witaj: Ło, debil! hehe
Odpisz
21 lutego 2014, 21:41
@Witaj: Jak bym ci przy*ebał tekstem....
Odpisz
22 lutego 2014, 00:44
dawaj, tylko zostaw te najlepsze na czarna godzinę.
Odpisz
22 lutego 2014, 09:14
@saskacz: jestem popularny
Odpisz
22 lutego 2014, 09:50
@Witaj: ch*jowy* znaczy sie.
Odpisz
22 lutego 2014, 11:38
@Witaj: Popularny w Zespole dawn'a
Odpisz
22 lutego 2014, 12:42
@Witaj: Pan nowy w internetach?
Odpisz
22 lutego 2014, 14:34
@Witaj: Jak ty jesteś popularny, to ja jestem ku*wa Święta ....
Odpisz
22 lutego 2014, 18:05
@wiki2330: nie na serio tyle odpowiedzi do mojego koma
Odpisz
22 lutego 2014, 18:59
@Witaj: Bo jesteś dzieckiem które napisało jakiś durny komentarz bez sensu.
Odpisz
25 grudnia 2014, 18:06
@Witaj: SZOK! WOW kilbla nie widziałeś?
Odpisz
25 grudnia 2014, 18:10
@saskacz: Ja bym go zgasił ale gówna się nie gasi
Odpisz