Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 października 2021, 17:28

Aż to zacytuję stylem Dejvida Czecha :
NIGDY NIE DZWOŃ DO (Wstaw tu imię postaci) O 3 W NOCY! (PRZYSZEDŁ/PRZYSZEDŁA PO MNIE/OPĘTAŁ/OPĘTAŁA MNIE/STRASZNE !)
+ Milion przestraszonych emotek w tytule , ,,przerażona mina " i ch*jowy obrazek postaci w telefonie przerobiony w Paincie na miniaturce oraz BŁĄD ORTOGRAFICZNY na miniaturce lub w tytule

Ten delk (Sami-Wiecie-Kto) się zaraz do Godzilli albo jakieś innej randomowej postaci ,,O 3 w nocy " dodzwoni

Avatar Sirbaloo

20 września 2021, 19:09

Nigdy nie dzwońcie do momo o 3 w nocy *straszne* 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

Avatar
Konto usunięte

11 września 2021, 18:31

Dawid Czech by like

Avatar Gutolov

19 lipca 2021, 17:44

Z tą 3 to trochę prawda
Nigdy nie dzwoń do starego o 3:00

Avatar Kuman

20 lipca 2021, 20:01

@Gutolov: dzie ty sie szlajasz gówiarzu!!?

Avatar Stulej4

20 lipca 2021, 19:52

Dzwonimy o 3 do mojego zaginionego ojca
.
.
.
Nie odbiera

komentarz obrazkowy

Avatar Nazywamsie_hania

20 lipca 2021, 19:52

N1gdY ni3 dzw0ńciE d0 [imię postaci] 0 3:00 w n0cy!!! * milion przestraszonych emotek *

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2021, 18:46

Ach tak 3 w nocy. Godzina w którą Lenin wstaje z grobu, świnie wywracają wagony z węglem i każdy może się do każdego dodzwonić.

Avatar Fricher

20 lipca 2021, 18:45

"Dzwonimy do momo o 3 w nocy"

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2021, 18:43

Dobry mem opie very cool

Avatar Inoru

19 lipca 2021, 15:37

ale 3 w nocy to nawet nie jest jeszcze tak późno

Avatar starmagedon

19 lipca 2021, 15:43

@Inoru: To prawie pora obiadowa.

Avatar Kuman

19 lipca 2021, 15:44

@Inoru: zależy w jakiej strefie czasowej

Avatar Inoru

19 lipca 2021, 15:51

@Kuman: w innej strefue czaxowej mają inne godziny o tej samej porze

Avatar Kuman

19 lipca 2021, 15:54

@Inoru: chodzi o to, że jak u nas jest 12:00 to gdzieś indziej jest inna godzina

Avatar hlepo

19 lipca 2021, 15:34

Edgy memiarze po wynalezieniu rakowych youtuberów

Avatar Kuman

19 lipca 2021, 15:39

@hlepo: rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kuman
Dodane przez: Kuman

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ładne rzeczy

Szybki jak błyskawica

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka