Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Szybki jak błyskawica
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 października 2021, 17:28
Aż to zacytuję stylem Dejvida Czecha :
NIGDY NIE DZWOŃ DO (Wstaw tu imię postaci) O 3 W NOCY! (PRZYSZEDŁ/PRZYSZEDŁA PO MNIE/OPĘTAŁ/OPĘTAŁA MNIE/STRASZNE !)
+ Milion przestraszonych emotek w tytule , ,,przerażona mina " i ch*jowy obrazek postaci w telefonie przerobiony w Paincie na miniaturce oraz BŁĄD ORTOGRAFICZNY na miniaturce lub w tytule
Ten delk (Sami-Wiecie-Kto) się zaraz do Godzilli albo jakieś innej randomowej postaci ,,O 3 w nocy " dodzwoni
Odpisz
20 września 2021, 19:09
Nigdy nie dzwońcie do momo o 3 w nocy *straszne* 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
Odpisz
11 września 2021, 18:31
Dawid Czech by like
Odpisz
19 lipca 2021, 17:44
Z tą 3 to trochę prawda
Nigdy nie dzwoń do starego o 3:00
Odpisz
20 lipca 2021, 20:01
@Gutolov: dzie ty sie szlajasz gówiarzu!!?
Odpisz
20 lipca 2021, 19:52
Dzwonimy o 3 do mojego zaginionego ojca
.
.
.
Nie odbiera
Odpisz
20 lipca 2021, 19:52
N1gdY ni3 dzw0ńciE d0 [imię postaci] 0 3:00 w n0cy!!! * milion przestraszonych emotek *
Odpisz
20 lipca 2021, 18:46
Ach tak 3 w nocy. Godzina w którą Lenin wstaje z grobu, świnie wywracają wagony z węglem i każdy może się do każdego dodzwonić.
Odpisz
20 lipca 2021, 18:45
"Dzwonimy do momo o 3 w nocy"
Odpisz
20 lipca 2021, 18:43
Dobry mem opie very cool
Odpisz
19 lipca 2021, 15:37
ale 3 w nocy to nawet nie jest jeszcze tak późno
Odpisz
19 lipca 2021, 15:43
@Inoru: To prawie pora obiadowa.
Odpisz
19 lipca 2021, 15:44
@Inoru: zależy w jakiej strefie czasowej
Odpisz
19 lipca 2021, 15:51
@Kuman: w innej strefue czaxowej mają inne godziny o tej samej porze
Odpisz
19 lipca 2021, 15:54
@Inoru: chodzi o to, że jak u nas jest 12:00 to gdzieś indziej jest inna godzina
Odpisz
19 lipca 2021, 15:34
Edgy memiarze po wynalezieniu rakowych youtuberów
Odpisz
19 lipca 2021, 15:39
@hlepo: rel
Odpisz