memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 21 lutego 2014, 15:05
Gdzie można taki kupić?
Odpisz
5 kwietnia 2014, 16:38
@TheGreatcat: w sklepie :)
5 kwietnia 2014, 17:59
@catthe: Ta, ciekawe gdzie jest w Polsce sklep z cosplayowymi zegarkami z gier.
5 kwietnia 2014, 18:59
@TheGreatcat: może w sklepie?
5 kwietnia 2014, 20:42
@catthe: Odnoszę wrażenie że się powtarzasz lub nie przeczytałeś mojej odpowiedzi. Sklep można znaleźć w sklepie?
6 kwietnia 2014, 12:23
@TheGreatcat: tak,byłem w takim :)
21 lutego 2014, 23:44
poezja dla moich oczu :)
21 lutego 2014, 14:26
Dobra,gdzie podziałem moje kapsle?
21 lutego 2014, 21:51
@Flyingseeker: A masz monety legionu ? ja mam rnk trochę wystarczy ?
21 lutego 2014, 20:02
I Don't Need it.....I Don't Need it......I NEED IT!
21 lutego 2014, 16:50
I must have it!
21 lutego 2014, 16:07
I WANT IT !!!!!!!!!!!!!
21 lutego 2014, 15:54
DLACZEGO TEGO NIE MOŻNA NIGDZIE KUPIĆ?!
21 lutego 2014, 13:01
chce taki
20 lutego 2014, 17:38
O KURDYNO! Pragnę tego!
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 lutego 2014, 15:05
Gdzie można taki kupić?
Odpisz
5 kwietnia 2014, 16:38
@TheGreatcat: w sklepie :)
Odpisz
5 kwietnia 2014, 17:59
@catthe: Ta, ciekawe gdzie jest w Polsce sklep z cosplayowymi zegarkami z gier.
Odpisz
5 kwietnia 2014, 18:59
@TheGreatcat: może w sklepie?
Odpisz
5 kwietnia 2014, 20:42
@catthe: Odnoszę wrażenie że się powtarzasz lub nie przeczytałeś mojej odpowiedzi. Sklep można znaleźć w sklepie?
Odpisz
6 kwietnia 2014, 12:23
@TheGreatcat: tak,byłem w takim :)
Odpisz
21 lutego 2014, 23:44
poezja dla moich oczu :)
Odpisz
21 lutego 2014, 14:26
Dobra,gdzie podziałem moje kapsle?
Odpisz
21 lutego 2014, 21:51
@Flyingseeker: A masz monety legionu ? ja mam rnk trochę wystarczy ?
Odpisz
21 lutego 2014, 20:02
I Don't Need it.....I Don't Need it......I NEED IT!
Odpisz
21 lutego 2014, 16:50
I must have it!
Odpisz
21 lutego 2014, 16:07
I WANT IT !!!!!!!!!!!!!
Odpisz
21 lutego 2014, 15:54
DLACZEGO TEGO NIE MOŻNA NIGDZIE KUPIĆ?!
Odpisz
21 lutego 2014, 13:01
chce taki
Odpisz
20 lutego 2014, 17:38
O KURDYNO! Pragnę tego!
Odpisz