Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2014, 18:39
a ja wakacje
Odpisz
23 lutego 2014, 20:57
Dupa mam ferie :-D
Odpisz
23 lutego 2014, 21:56
@piotreks123: ja też :3
Odpisz
24 lutego 2014, 09:00
@piotreks123: JA też :3 :}
Odpisz
15 czerwca 2014, 12:34
@qbadrewnik: a ja wakacje XD
Odpisz
24 lutego 2014, 09:00
przeczytałem początkowo Życie ma sens
Odpisz
23 lutego 2014, 23:58
Przeczytałem początkowo "życie nie ma seksu". Czekam na komentarz, że to na jedno wychodzi.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2014, 20:49
Chora. Buhahah ^^
Odpisz
23 lutego 2014, 17:31
pfff jestem jedyny,co mi się ferie skończyły ,a i tak jest fajnie XD
Odpisz
24 lutego 2014, 08:12
@Mirek01: Ja też. Ni mo ferii.
Odpisz
24 lutego 2014, 13:04
@Nieznany_w_internecie: no ni mo i jest fajnie :D
Odpisz
23 lutego 2014, 17:16
a ja nie ide do szkoły jeszcze tydzień :D bo mam różyczkę
Odpisz
23 lutego 2014, 17:14
a weźcie się jebnijcie w te dyńki, co tydzień to samo: ,,weekend się skończył"
Odpisz
23 lutego 2014, 17:08
Mam ferie :D
Odpisz
23 lutego 2014, 17:12
@ADAXER101: mam ból dupy:D
Odpisz