Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 września 2022, 16:45
Pi**y umysłowe i tyle.
Odpisz
21 lipca 2021, 15:39
Gąbki są grupą siostrzaną dla wszystkich innych zwierząt. Oznacza to, że ich grupa jako pierwsza oddzieliła się od reszty i spośród wszystkich zwierząt są z całą resztą najmniej spokrewnione.
Odpisz
11 września 2021, 12:48
ale gąbki nie mają krwi
Odpisz
22 lipca 2021, 19:42
przypomnienie, o którym, jak widzę, wiele osób zapomina:
to, że ktoś ma markowe czy drogie rzeczy, charyzmę, lepsze ciągotki do interakcji społecznych nie oznacza, że jest lepszy
takie gwiazdeczki po prostu uformowały swoje miejsce cytatami z internetu, które umieszczały pod zdjęciami, tym, co widziały u innych na social mediach i wyzywaniem tych słabszych emocjonalnie osób o niższej hierarchi w klasie/szkole
Odpisz
22 lipca 2021, 19:39
przez to, że ktoś jest wyśmiewany w szkole przez takie oto gwiazdeczki, często może zamknąć się w sobie na ludzi w prawdziwym życiu i otworzyć w internecie, tak więc może odkryć wiele rzeczy o sobie przez oglądanie i czytanie różnorodnych rzeczy jakie tu występują i odzyskać
albo może się zamknąć w sobie, może mu spaść samoocena i ogólnie może czuć się okropnie
Odpisz
21 lipca 2021, 20:47
Gupie pi..y
Odpisz
20 lipca 2021, 19:42
Ja dzięki temu, że nie mam przyjaciół odnalazłem siebie i mam więcej czasu na jeja.
Odpisz
20 lipca 2021, 19:43
kurna ale rel
Odpisz
20 lipca 2021, 19:46
Nie masz przyjaciół i jesteś jejakiem.
przypadek?
Odpisz
20 lipca 2021, 19:47
A ja zamiast ograniczać się tylko do mojej klasy mam paczkę z poza niej i o wiele lepiej się z nią czuje. We wrześniu ide do technikum i chce wypaść jako ten sympatyczny koleś
Odpisz
20 lipca 2021, 22:29
@starmagedon: Przeciętny Jejak
Odpisz
21 lipca 2021, 15:06
Ja trochę tak samo, ale nie do końca.
Odpisz
21 lipca 2021, 17:47
Prawdziwe. Przyjaciele i tak zawsze nas zdradzą.
Odpisz
21 lipca 2021, 17:49
@Halo_Rene234: "Przyjaciel to wróg, który się jeszcze nie ujawnił."
Odpisz
21 lipca 2021, 17:54
@starmagedon: Nie można ufać nikomu a jak już to ufać osobie która też nie ufa nikomu.
Odpisz
21 lipca 2021, 17:45
Rel, prawie zawsze osoby tolerancyjne w szkole są tak naprawdę chamskie, poniżają innych i stosują dyskryminacje do tego, co nie jest rozpropagowane
Odpisz
21 lipca 2021, 15:01
nierel, ani w podstawówce ani teraz w liceum nie mieliśmy i nie tolerowaliśmy "gwiazdeczek"
Odpisz
21 lipca 2021, 14:48
nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja xddd
jak ktos nie ma przyjaciol to juz predzej wszyscy maja na niego wyj...ne
Odpisz
21 lipca 2021, 14:58
@ZSRRBall: u mnie było wręcz przeciwnie lololol
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2021, 14:23
Smutne acz prawdziwe tylko u mnie to wygląda trochę inaczej.
Odpisz
21 lipca 2021, 14:13
Ciekawostka: Spongebob po prawej ma wklejoną twarz Enela z "One Piece"
Odpisz
21 lipca 2021, 14:19
@RiviX: zastanawiałem się kogo to ryj
Odpisz
21 lipca 2021, 14:15
Aż mi się to przypomniało
Odpisz
21 lipca 2021, 14:10
Rel
Odpisz
21 lipca 2021, 14:08
mAcIeK nIe Ma PrZyJaCiÓł xDdDdDDdDDdDdDdDddDdDdDdDd DDDDDSADSADSADSAD
Odpisz
20 lipca 2021, 21:03
Czyżby op tak miał
Odpisz