Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Za co ta premia
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2023, 17:43
He is literally me
Odpisz
22 lipca 2021, 18:07
Takie są najlepsze, w zimę śpię pod dwoma, w lato jedna wystarczy
Odpisz
23 lipca 2021, 18:30
@miki322: Ja w zimę śpię pod prześcieradłem lol
Odpisz
23 lipca 2021, 18:32
@Bejz_: dostałabym hipotermii
Odpisz
21 lipca 2021, 17:33
ja tak śpię, bo mam taką kołdrę
Odpisz
21 lipca 2021, 17:40
@nwmjakomdacnazwexd: Ja w takiej sytuacji widzę tylko dwie opcje.
1. Śpij odkryta.
2. Wyjmij kołdrę z powłoki i śpij pod powłoką.
Odpisz
21 lipca 2021, 18:53
@Bejz_: njen, bo mam taką sytuację jak komentarz wyżej (f sensie komentarz Akosza)
Odpisz
22 lipca 2021, 12:16
@nwmjakomdacnazwexd: Że zimna krew jest smaczniejsza?
Odpisz
22 lipca 2021, 12:44
@KubaPatykPL: napisałam że komentarz Akosza
Odpisz
23 lipca 2021, 11:57
@nwmjakomdacnazwexd: Ale napisałaś że komentarz wyżej.
Odpisz
23 lipca 2021, 15:14
@nwmjakomdacnazwexd: ja też nie mam wyboru :(, łączmy się razem w bólu
Odpisz
22 lipca 2021, 15:40
To ja, tylko że ja do tego śpię w piżamie z długimi rękawami i nogawkami
Odpisz
22 lipca 2021, 15:16
Rel
Odpisz
22 lipca 2021, 15:15
Ja zawsze lubiłem skrajne temperatury, więc tak to ja.
Odpisz
21 lipca 2021, 17:51
Śpię pod grubą kołdrą
Dlaczego? Bo jest po prostu chłodna
Odpisz
22 lipca 2021, 12:17
@Akosz: co?
Odpisz
22 lipca 2021, 13:31
@Akosz: Ale przez jakiś czas, przecież ogrzejesz ją swym ciepłem, na początku to wiadomo że lodowata i jak w raju, ale w środku nocy lepiej się całym spoconym nie budzić
Odpisz
22 lipca 2021, 14:12
@Towarzysz777: oczywiście po jakimś czasie się ją przekręca, a potem śpi się przy otwartym oknie(te 16°C na dworze jest idealne)
Odpisz
22 lipca 2021, 14:08
Ja nie mogę zasnąć gdy jestem pod cienką kołdrą albo gdy nie mam rąk schowanych pod kołdrą
Odpisz
22 lipca 2021, 13:00
Mi się najłatwiej zasypia, gdy mam otwarte okno, klimatyzacja działa i śpię pod kołdrą.
Odpisz
22 lipca 2021, 13:23
Ja też tak robię.
Odpisz
21 lipca 2021, 19:13
Rel zimna krew smaczniejsza
Odpisz
22 lipca 2021, 12:54
@foxkitty: O ile jest zimniejsza od głazu
Odpisz
22 lipca 2021, 12:28
Rel
Odpisz