Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

13 lipca 2023, 17:43

He is literally me

Avatar miki322

22 lipca 2021, 18:07

Takie są najlepsze, w zimę śpię pod dwoma, w lato jedna wystarczy

Avatar Bejz_

23 lipca 2021, 18:30

@miki322: Ja w zimę śpię pod prześcieradłem lol

Avatar miki322

23 lipca 2021, 18:32

@Bejz_: dostałabym hipotermii

Avatar nwmjakomdacnazwexd

21 lipca 2021, 17:33

ja tak śpię, bo mam taką kołdrę

Avatar Bejz_

21 lipca 2021, 17:40

@nwmjakomdacnazwexd: Ja w takiej sytuacji widzę tylko dwie opcje.
1. Śpij odkryta.
2. Wyjmij kołdrę z powłoki i śpij pod powłoką.

Avatar nwmjakomdacnazwexd

21 lipca 2021, 18:53

@Bejz_: njen, bo mam taką sytuację jak komentarz wyżej (f sensie komentarz Akosza)

Avatar KubaPatykPL

22 lipca 2021, 12:16

@nwmjakomdacnazwexd: Że zimna krew jest smaczniejsza?

Avatar nwmjakomdacnazwexd

22 lipca 2021, 12:44

@KubaPatykPL: napisałam że komentarz Akosza

Avatar KubaPatykPL

23 lipca 2021, 11:57

@nwmjakomdacnazwexd: Ale napisałaś że komentarz wyżej.

Avatar TenCoRozjbalCncordie2012

23 lipca 2021, 15:14

@nwmjakomdacnazwexd: ja też nie mam wyboru :(, łączmy się razem w bólu

Avatar RudaWydra

22 lipca 2021, 15:40

To ja, tylko że ja do tego śpię w piżamie z długimi rękawami i nogawkami

Avatar Patichan

22 lipca 2021, 15:16

Rel

Avatar TrueStoryGuy

22 lipca 2021, 15:15

Ja zawsze lubiłem skrajne temperatury, więc tak to ja.

Avatar Akosz

21 lipca 2021, 17:51

Śpię pod grubą kołdrą

Dlaczego? Bo jest po prostu chłodna

Avatar KubaPatykPL

22 lipca 2021, 12:17

@Akosz: co?

Avatar Towarzysz777

22 lipca 2021, 13:31

@Akosz: Ale przez jakiś czas, przecież ogrzejesz ją swym ciepłem, na początku to wiadomo że lodowata i jak w raju, ale w środku nocy lepiej się całym spoconym nie budzić

Avatar Akosz

22 lipca 2021, 14:12

@Towarzysz777: oczywiście po jakimś czasie się ją przekręca, a potem śpi się przy otwartym oknie(te 16°C na dworze jest idealne)

Avatar MlecznaKaczka6

22 lipca 2021, 14:08

Ja nie mogę zasnąć gdy jestem pod cienką kołdrą albo gdy nie mam rąk schowanych pod kołdrą

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 13:00

Mi się najłatwiej zasypia, gdy mam otwarte okno, klimatyzacja działa i śpię pod kołdrą.

Avatar HansFrank

22 lipca 2021, 13:23

Ja też tak robię.

Avatar foxkitty

21 lipca 2021, 19:13

Rel zimna krew smaczniejsza

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 12:54

@foxkitty: O ile jest zimniejsza od głazu

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 12:28

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Najbardziej realistyczny spośród modów

A, okej

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Znak czasów

Za co ta premia

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka