Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2022, 17:51
Chce niebieską
Odpisz
22 lipca 2021, 02:36
Mogąc wrócić do dzieciństwa nigdy a życiu bym tego nie zrobiła. Byłam w pełni gotowa na to że będą rachunki, brak kasy, umawianie się samemu do lekarza i tak dalej, i fakt, czasem jest ciężko, ale to nic w porównaniu ze szkołą, rasą rodziców i brakiem wolności.
Odpisz
22 lipca 2021, 06:45
Brak wolności?
Odpisz
27 lipca 2021, 23:11
Rasa rodziców? To jacyś nadludzie?
Odpisz
22 lipca 2021, 20:18
Dej mnie niebieskom
Odpisz
22 lipca 2021, 19:29
Mi jest dobrze, co prawda kasy mogloby byc wiecej, ale dalej gram za duzo.
Odpisz
22 lipca 2021, 15:16
biere niebieską
Odpisz
22 lipca 2021, 08:40
Jak jesteś dorosły to albo masz kase i nie masz czasu albo masz czas i nie masz kasy
Odpisz
22 lipca 2021, 01:10
Kiedyś chciałem grać a nie mogłem a teraz mogę a nie chce - co za ponury żart
Niech te wakacje się już skończą
Odpisz
22 lipca 2021, 01:33
@skelemaster: Korzystaj póki masz czas. Bo potem będziesz narzekał, że coś musisz zrobić i już chcesz wolne.
Odpisz
22 lipca 2021, 01:35
@Lord_Endless: jestem Polakiem więc lubię narzekać, to całkiem przydatne hobby
Odpisz
22 lipca 2021, 01:36
@skelemaster: Ano, narzekanie to już wpisane jest w każdego Polaka i Polkę.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2021, 23:45
Mi mówili że przez ten komputer odbije mi i zaczne zabijać a mam 24 lata i jakoś normalnie żyje, mam prace i jakoś nikogo nie zabiłem. I lubie pograć z kolegami na jakimś multi jeśli czas pozwala
Odpisz
22 lipca 2021, 01:35
@hardkor968: No i fajnie. Ja mam 21 lat i nadal gram w gry. Mi to nie przeszkadza, tym bardziej, że mam wakacje do końca września, bo potem 2 rok studiów.
Odpisz
21 lipca 2021, 22:00
4 godziny ha amatorzy
Ja miałem godzinę
Odpisz
21 lipca 2021, 23:06
@Dante312: tak samo, łączę się z tobą w bólu
Odpisz
21 lipca 2021, 22:12
Ja nie dostawałam limitów na kompa
Odpisz
21 lipca 2021, 23:05
@BardzoOryginalnaNazwa: zazdro
Odpisz
21 lipca 2021, 22:20
Z jednej strony nie chciałbym się cofać w w czasie bo teraz jest dużo świetnych gier.
Z drugiej strony fajnie byłoby pośmigać w nfs underground lub posiedzieć przy Sims 2.
Wiem, że mogę to zrobić teraz, ale to kurła nie będzie to samo
Odpisz
21 lipca 2021, 21:43
4 godziny to dórzo.
Change my mind
Odpisz
21 lipca 2021, 21:59
@Fricher: pani od polskiego płacze
Odpisz
22 lipca 2021, 01:05
a od angielskiego nie
Odpisz
21 lipca 2021, 21:37
Nie lubię, kiedy ktoś przedstawia depresję jako pewnik dorosłości.
Tak oczywiście nie jest.
Odpisz
21 lipca 2021, 21:43
@Baturaj: nie zawsze ale zazwyczaj
Odpisz
21 lipca 2021, 21:54
@Rhokai: To zależy, co masz na myśli.
Z tego, co wiem, to badania wykazują, że około 50% dorosłych z naszej cywilizacji miało depresję przynajmniej raz w życiu.
Podkreślam słowo "raz" i to, że depresja się liczy dopiero od 2 tygodni utrzymywania się stanu depresyjnego.
A więc to za mało, żeby powiedzieć "zazwyczaj".
Odpisz
21 lipca 2021, 21:31
Ja nie wiem jak się zachować w tym wieku, bo w tym wieku nigdy nie byłem.
Odpisz
21 lipca 2021, 20:52
Tymczasem mongolska przyszłość obok:
Odpisz