Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bialy_wilk12

15 lutego 2022, 17:51

Chce niebieską

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 02:36

Mogąc wrócić do dzieciństwa nigdy a życiu bym tego nie zrobiła. Byłam w pełni gotowa na to że będą rachunki, brak kasy, umawianie się samemu do lekarza i tak dalej, i fakt, czasem jest ciężko, ale to nic w porównaniu ze szkołą, rasą rodziców i brakiem wolności.

Avatar teamsoj

22 lipca 2021, 06:45

Brak wolności?

Avatar XaVery

27 lipca 2021, 23:11

Rasa rodziców? To jacyś nadludzie?

Avatar Loginamika04

22 lipca 2021, 20:18

Dej mnie niebieskom

Avatar TheSiwex

22 lipca 2021, 19:29

Mi jest dobrze, co prawda kasy mogloby byc wiecej, ale dalej gram za duzo.

Avatar loloja

22 lipca 2021, 15:16

biere niebieską

Avatar Sebzer

22 lipca 2021, 08:40

Jak jesteś dorosły to albo masz kase i nie masz czasu albo masz czas i nie masz kasy

Avatar skelemaster

22 lipca 2021, 01:10

Kiedyś chciałem grać a nie mogłem a teraz mogę a nie chce - co za ponury żart

Niech te wakacje się już skończą

Avatar Lord_Endless

22 lipca 2021, 01:33

@skelemaster: Korzystaj póki masz czas. Bo potem będziesz narzekał, że coś musisz zrobić i już chcesz wolne.

Avatar skelemaster

22 lipca 2021, 01:35

@Lord_Endless: jestem Polakiem więc lubię narzekać, to całkiem przydatne hobby

Avatar Lord_Endless

22 lipca 2021, 01:36

@skelemaster: Ano, narzekanie to już wpisane jest w każdego Polaka i Polkę.

Avatar hardkor968

Edytowano - 21 lipca 2021, 23:45

Mi mówili że przez ten komputer odbije mi i zaczne zabijać a mam 24 lata i jakoś normalnie żyje, mam prace i jakoś nikogo nie zabiłem. I lubie pograć z kolegami na jakimś multi jeśli czas pozwala

Avatar Lord_Endless

22 lipca 2021, 01:35

@hardkor968: No i fajnie. Ja mam 21 lat i nadal gram w gry. Mi to nie przeszkadza, tym bardziej, że mam wakacje do końca września, bo potem 2 rok studiów.

Avatar Dante312

21 lipca 2021, 22:00

4 godziny ha amatorzy
Ja miałem godzinę

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2021, 23:06

@Dante312: tak samo, łączę się z tobą w bólu

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

21 lipca 2021, 22:12

Ja nie dostawałam limitów na kompa

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2021, 23:05

Avatar Polalak

21 lipca 2021, 22:20

Z jednej strony nie chciałbym się cofać w w czasie bo teraz jest dużo świetnych gier.

Z drugiej strony fajnie byłoby pośmigać w nfs underground lub posiedzieć przy Sims 2.
Wiem, że mogę to zrobić teraz, ale to kurła nie będzie to samo

Avatar Fricher

21 lipca 2021, 21:43

4 godziny to dórzo.

Change my mind

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2021, 21:59

@Fricher: pani od polskiego płacze

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 01:05

a od angielskiego nie

Avatar Baturaj

21 lipca 2021, 21:37

Nie lubię, kiedy ktoś przedstawia depresję jako pewnik dorosłości.

Tak oczywiście nie jest.

Avatar Rhokai

21 lipca 2021, 21:43

@Baturaj: nie zawsze ale zazwyczaj

Avatar Baturaj

21 lipca 2021, 21:54

@Rhokai: To zależy, co masz na myśli.

Z tego, co wiem, to badania wykazują, że około 50% dorosłych z naszej cywilizacji miało depresję przynajmniej raz w życiu.

Podkreślam słowo "raz" i to, że depresja się liczy dopiero od 2 tygodni utrzymywania się stanu depresyjnego.

A więc to za mało, żeby powiedzieć "zazwyczaj".

Avatar NowszyRevLer

21 lipca 2021, 21:31

Ja nie wiem jak się zachować w tym wieku, bo w tym wieku nigdy nie byłem.

Avatar KufelMleka

21 lipca 2021, 20:52

Tymczasem mongolska przyszłość obok:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Tacy to pożyją

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka