Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2021, 11:41
No ta kotki są słodkie ale...
Odpisz
22 lipca 2021, 11:42
@KapitanJohnPrice: albo...
Odpisz
5 sierpnia 2021, 09:20
@KapitanJohnPrice: Koty lepsze, change my mind
Odpisz
24 lipca 2021, 06:41
Czasami są słodko kwaśne
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2021, 17:11
Pochwalcie sie swoimi kotami
Albo i nie, jak nie chcecie
W każdym razie, oto mój kot, właściwie kotka
Nazywa się Beza
Odpisz
23 lipca 2021, 17:26
@Kebasa_z_mema: Oto moje zwierze, zwie się ona Mieczysława
Odpisz
23 lipca 2021, 17:26
@Czarna_gruszka: Jakiej rasy?
Odpisz
23 lipca 2021, 17:27
@Kebasa_z_mema: Brytyjskiej
Odpisz
23 lipca 2021, 17:28
@Czarna_gruszka: ładna jest
Beza to mieszanka Maine Coona i norweskiego leśnego, mam jeszcze drugiego kota imieniem Kokos, niestety nie wiadomo jaka rasa bo z ulicy przygarnięty
Odpisz
23 lipca 2021, 17:31
@Kebasa_z_mema: Dziękuję Ci, twoja Beza jest prześliczna
Odpisz
23 lipca 2021, 17:32
@Czarna_gruszka: przekażę jej to XD
Odpisz
23 lipca 2021, 17:52
@Kebasa_z_mema:
Odpisz
23 lipca 2021, 17:56
Jak się zwie twój zacny kot?
Odpisz
23 lipca 2021, 17:58
@Kebasa_z_mema: Siostra zdecydowała że Pysia
Odpisz
23 lipca 2021, 18:00
A to kotka jest?
Odpisz
23 lipca 2021, 18:01
@Kebasa_z_mema: Tak
Odpisz
23 lipca 2021, 18:01
A jakiej rasy?
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2021, 18:02
@Kebasa_z_mema: Yyy... każdej
Odpisz
23 lipca 2021, 18:03
XD
Odpisz
22 lipca 2021, 09:34
Bardzo ładny kotek. Czy mógłbym wpaść do twojego domu i go zobaczyć na żywe oczy?
Odpisz
22 lipca 2021, 10:05
@BartoliniMg: pewnie
Odpisz
22 lipca 2021, 10:35
(Wchodzi do domu.)
Odpisz
22 lipca 2021, 10:37
@BartoliniMg: *Klik zamka od drzwi*
Odpisz
22 lipca 2021, 11:00
(Szybko obraca głowę w kierunku dźwięku) Co robisz!?
Odpisz
22 lipca 2021, 11:01
@BartoliniMg: Miau
Odpisz
22 lipca 2021, 11:10
*Wychodzi z pokoju obok* Star Platinum!
Odpisz
22 lipca 2021, 11:14
O_O
Odpisz
22 lipca 2021, 23:01
@BartoliniMg: STAR PLATINUM ZA WARUDO *czas stop* mam dwie sekundy by uratować go
Odpisz
22 lipca 2021, 10:41
to szansa dla spamerów.
kot przyjdzie dopiero o 04:15
Odpisz
22 lipca 2021, 10:27
Jeśli Ci on ciąży to ja go przygarnę, on jest takim kizimiziaczkiem
Odpisz
22 lipca 2021, 09:30
W sumie lepiej mieć miauczącego cały czas kota niż takiego, który w ogóle tego nie robi. Pogadałabym czasem z moim Stefkiem.
Odpisz
22 lipca 2021, 01:44
A kto z nas czasem nie drze?
Odpisz
22 lipca 2021, 02:11
@KufelMleka: Ja tylko wtedy, kiedy jestem sam w domu…
Odpisz