Apelujesz o pokój na Ukrainie przez Fejsa...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2014, 20:12
Lud z Ukrainy na pewno to docenia...
Odpisz
24 lutego 2014, 21:45
@majki909: A ja i tak jestem za tym, aby przejąć Lwów :3
Odpisz
25 lutego 2014, 07:15
Prawilna łapeczka dla Pana ze szlachty
Odpisz
25 lutego 2014, 14:27
prawilnie ;D przecież Polska miała je pod panowaniem przez ok 400 lat jeśli się nie myle
Odpisz
25 lutego 2014, 17:50
@KatanW10: No właśnie! Dlatego dążę do tego aby go odzyskać! :D
Odpisz
25 lutego 2014, 18:24
jak Max Kolonko
Odpisz
25 lutego 2014, 19:51
Stary, musisz koniecznie napisać o tym na fejsie!!!
Odpisz
14 lipca 2019, 21:09
Po co?
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:07
spadajcie z tym memem! i ku*wa ćpać
Odpisz
24 lutego 2014, 20:25
dzięki :D
Odpisz