Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Heras1123

24 lipca 2021, 11:48

Od razu mówię nie znam się na robieniu broni i takimi rzeczami ale dlaczego nie mogli być osobami którymi robią w garażu ( z powodu sprzętu lub czegoś innego?) myślę że najbardziej zależało im na tym, aby była to potężna broń, a nie w jakim miejscu (jak się mylę to przepraszam)

Avatar Witciu

24 lipca 2021, 18:23

@Heras1123: W sumie każda duża firma zaczynała w czymś najbardziej skromnym i tanim. Jak na przykład harley davidson i składanie motocykli w małym garażu

Avatar
GokuNajleszy

Edytowano - 24 lipca 2021, 01:09

Ciekawe co musieli pomyśleć sobie Ci oficerowie kiedy wydało się że to była jednak dwójka gości skręcający karabiny w garażu

Avatar AxonDeHudin

23 lipca 2021, 22:50

Jak robisz u siebie to zawsze solidniej

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2021, 21:34

Ciekaw jestem jak tandetne musiały być karabiny większych firm skoro dwóch gości potrafiło w garażu zrobić lepsze

Avatar OwOcomedy

22 lipca 2021, 21:36

to wielka Brytania, do 1940 nie mieli pistoletów maszynowych

Avatar Konto_nieusuniete

22 lipca 2021, 21:49

@OwOcomedy: Weż kurde z liści herbaty karabin zrób

Avatar PatrykKalita

22 lipca 2021, 22:09

@OwOcomedy: ba! Oni nie mieli pistoletów.

Avatar elementiro

23 lipca 2021, 21:41

generalnie - nie wiem jak jest w przypadku broni, bo nie jestem w konkretnym temacie - dosyć często małe firmy mogą zaoferować lepszy produkt, bardziej dostosowany do klienta i bardziej luksusowy (choć niekoniecznie tak tani, ale akurat wojska to pewnie niespecjalnie obchodziło), właśnie dlatego, że nie produkują masowo, lecz mogą poświęcać więcej czasu na każdy egzemplarz i nie muszą tak optymalizować kosztów by trafić do masowego odbiorcy

Avatar Dark_Dante

23 lipca 2021, 21:40

Strach pomyśleć, jaką fuszerkę odwaliliby w wielkim warsztacie, skoro bali się o garaż.

Avatar Borkacz

23 lipca 2021, 21:05

Tytuł brzmi jak PRLowska historia

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2021, 21:39

@Borkacz: Albo początek dowcipu

Avatar
bylojuz12

22 lipca 2021, 21:24

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Jakby trochę nie fair

Ch-chesz wyparować...?

Nie po oczach

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka