Dwóch gości skręca karabiny w garażu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2021, 11:48
Od razu mówię nie znam się na robieniu broni i takimi rzeczami ale dlaczego nie mogli być osobami którymi robią w garażu ( z powodu sprzętu lub czegoś innego?) myślę że najbardziej zależało im na tym, aby była to potężna broń, a nie w jakim miejscu (jak się mylę to przepraszam)
Odpisz
24 lipca 2021, 18:23
@Heras1123: W sumie każda duża firma zaczynała w czymś najbardziej skromnym i tanim. Jak na przykład harley davidson i składanie motocykli w małym garażu
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2021, 01:09
Ciekawe co musieli pomyśleć sobie Ci oficerowie kiedy wydało się że to była jednak dwójka gości skręcający karabiny w garażu
Odpisz
23 lipca 2021, 22:50
Jak robisz u siebie to zawsze solidniej
Odpisz
22 lipca 2021, 21:34
Ciekaw jestem jak tandetne musiały być karabiny większych firm skoro dwóch gości potrafiło w garażu zrobić lepsze
Odpisz
22 lipca 2021, 21:36
to wielka Brytania, do 1940 nie mieli pistoletów maszynowych
Odpisz
22 lipca 2021, 21:49
@OwOcomedy: Weż kurde z liści herbaty karabin zrób
Odpisz
22 lipca 2021, 22:09
@OwOcomedy: ba! Oni nie mieli pistoletów.
Odpisz
23 lipca 2021, 21:41
generalnie - nie wiem jak jest w przypadku broni, bo nie jestem w konkretnym temacie - dosyć często małe firmy mogą zaoferować lepszy produkt, bardziej dostosowany do klienta i bardziej luksusowy (choć niekoniecznie tak tani, ale akurat wojska to pewnie niespecjalnie obchodziło), właśnie dlatego, że nie produkują masowo, lecz mogą poświęcać więcej czasu na każdy egzemplarz i nie muszą tak optymalizować kosztów by trafić do masowego odbiorcy
Odpisz
23 lipca 2021, 21:40
Strach pomyśleć, jaką fuszerkę odwaliliby w wielkim warsztacie, skoro bali się o garaż.
Odpisz
23 lipca 2021, 21:05
Tytuł brzmi jak PRLowska historia
Odpisz
23 lipca 2021, 21:39
@Borkacz: Albo początek dowcipu
Odpisz
22 lipca 2021, 21:24
Odpisz