Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

7 kwietnia 2022, 21:16

Ciekawe czy teraz opie jesteś taki mądry

Avatar TheExpertt

23 lipca 2021, 15:23

To jest bardziej sensowny zakup niż odnowienie pałacu saskiego

Avatar Szef321

24 lipca 2021, 20:20

@TheExpertt: Dlaczego tak sądzisz ?

Avatar TheExpertt

24 lipca 2021, 20:28

@Szef321: a pałac saski cię obroni? Inna sprawa, że posypała się logistyka do t72 i w perspektywie paru lat byłyby droższe w utrzymaniu od Abramsów

Avatar Szef321

25 lipca 2021, 13:01

@TheExpertt: Też racja ,ale 250 sztuk nic nie zmieni .Moim zdaniem trochę są za drogie . Amunicje dostaniemy jedną z słabszych

Avatar TheExpertt

25 lipca 2021, 13:50

@Szef321: a skąd masz takie informacje. Produkują najnowszą wersje swojej amunicji bo tylko ją produkują. Można też urzyć amunicji niemieckiej lub polskiej

Avatar Szef321

25 lipca 2021, 15:09

@TheExpertt: .Nie dojdziemy do porozumiemienia ja wielu speców od wojskowości w sprawie abramsów. Kiedy chodzi o t 72 to masz racje .W niektórych krajach już stoją w muzeach

Avatar Drag_on

30 lipca 2021, 19:33

@Szef321: a to nie jest tak że Leopardy i Abramsy mają takie same działa?

Avatar TheExpertt

30 lipca 2021, 21:52

@Drag_on: to mit jest, nawet lufy nie są wymienne

Avatar NowszyRevLer

25 lipca 2021, 11:47

Przesrane i ...j dupa palec, nic nam nie zrobicie.

Avatar grototo

25 lipca 2021, 10:25

A to już wiem co się wydarzyło bo jechałem se że starymi i był korek a tam przejeżdżał jakiś pierdyliard czołgów

Avatar maslo123_5

24 lipca 2021, 09:26

Czeczekaj. Czechy nas wkurzają. My czechy, oraz kupujemy czołgi... czas wbić do okopów

Avatar Denominativus

24 lipca 2021, 10:23

@maslo123_5: My Czechy oraz co, bo takiego cliffhangera zrobiłeś, że mi zaraz serce stanie

Avatar maslo123_5

24 lipca 2021, 19:51

@Denominativus: no kupujemy czołgi. Do czego są czołgi?

Avatar kapix500

24 lipca 2021, 14:28

mam wrażenie że wojsko kupuje te czołgi tylko po to zeby pokazać ;udzią że w wojsku sie cos dzieje i to jest robione bez zadnego ladu i skladu

Avatar lordbaysel

24 lipca 2021, 10:33

W zasadzie ten sam mem można by zrobić z problemami samego wojska...

Avatar kola3492

23 lipca 2021, 15:24

Imba z Czechami ?

Avatar nie_kosmita

23 lipca 2021, 15:30

@kola3492: jakaś kopalnia czy tam elektrownia im przeszkadza

Avatar pablo1702

24 lipca 2021, 09:25

@nie_kosmita: To może po to im te czołgi?

Avatar Rysiek_Kordelas

24 lipca 2021, 10:28

@kola3492: O turów

Avatar Dark_Dante

24 lipca 2021, 10:16

Żeby jeszcze ta ochrona zdrowia pracowała, a nie biorą drugie tyle przez pandemię, siedzą, nic nie robią, i jeszcze wielki płacz, jak im ciężko.

Avatar Crln_7

24 lipca 2021, 09:11

A na ...j

Avatar Borkacz

23 lipca 2021, 14:19

W czasach pokoju…

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2021, 14:42

@Borkacz: "Chcesz pokoju szykuj się do wojny"

Avatar NorweskiKogut

24 lipca 2021, 09:29

@Borkacz: „Wspólnota wenecka ma w swojej zbrojowni następujący napis: «Szczęśliwym jest miasto, które w czasie pokoju myśli o wojnie»”

Avatar kapix500

24 lipca 2021, 14:28

@Borkacz: "pokoju"

Avatar HerrGrievous

24 lipca 2021, 17:57

@Borkacz: in the grimdark of the future there is only war

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

I po kłopocie

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

To będzie bolało

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka