Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar voggi

21 kwietnia 2015, 19:03

Który z nich jest bogatszy ???

Avatar R0gu3

6 maja 2018, 19:50

@voggi: Stark. O jakieś pare/parenaście milionów.

Avatar Tonell

6 stycznia 2022, 19:38

@R0gu3: raczej miliardów

Avatar cieni22

18 lipca 2014, 16:46

tony stark jest głupi!!!!!

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2014, 14:44

Niepodważalny fakt,poparty dowodami :D
5/5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar CapedCrusader

23 lutego 2014, 14:52

@ninja618: I'm the vengeance... I'm the night...I'M BATMAN!

Avatar ninja618

23 lutego 2014, 15:54

@CapedCrusader: SHUT UP

Avatar marcusfenix345

22 lutego 2014, 18:53

Tak, tak. A wyszkolenie Batmana w dziedzinie sztuk walki, wysportowanie i umiejętność planowania tez sobie kupił za pieniądze. To samo ze Starkiem - swój geniusz, spryt i charakter pozwalający mu być superbohaterem także kupił za pieniądze? Dajcie spokój i nie opowiadajcie już głupot.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Walkiria24

23 lutego 2014, 00:21

po 1 to mi tu ***a nie *** bo jakoś 1 zbroje stark zrobił ze złomu więc co ty mi tu mówisz i bez specjalistycznych narzędzi i technologii. Tylko palnik i móżg

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2014, 00:37

@Walkiria24: po pierwsze: ochłon troszeczkę ,okej? po drugie: tak mark I był zrobiony tylko palnikiem, ale czemu stark zrobił mark II? bo mark I nie był wystarczająco dobry.

Avatar Nareas

22 lutego 2014, 14:56

No niby tak, ale Tony Stark radzi sobie i bez pieniędzy :D (Iron Man Mark I powstał z kupy złomu nie? :D)

Avatar bylejakbylegdzie

22 lutego 2014, 17:44

@Nareas: dokładnie to ze złomu i kawałków jego broni którą mieli terroryści

Avatar Mithrandir

22 lutego 2014, 16:24

Najlepszą supermocą jaką wynaleziono to różki !

Avatar Omeg12

22 lutego 2014, 13:09

Było coś bardzo podobnego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Ostry ten sędzia

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka