memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 lipca 2021, 23:54
Rockstar w stosunku do GTA Online: Oh dear, oh dear. Gorgeous. Rockstar w stosunku do Red Dead Online: You fucking donkey. Mam wrażenie, że Blood Muneh było tylko zapchaj dziurą z gliczami i błędami, by gracze zamknęli mordy.
Odpisz
25 lipca 2021, 14:06
Podobno GTA IV ma wyjść za 10 lat.
25 lipca 2021, 14:28
@TrueStoryGuy: GTA IV wyszło w 2008.
25 lipca 2021, 16:26
Ajć miało być VI, gafa.
25 lipca 2021, 11:33
Trzeba przestać grać w V to zrobią IV
@Ksiondz: Dobra, ale od kiedy 5 jest przed 4? I wydano już IV część.
25 lipca 2021, 11:35
@PrequelFan: NIKO LEC GOŁ BOŁLINK
25 lipca 2021, 11:39
@Ksiondz: and Barbara that sucks like a vaccum
25 lipca 2021, 14:00
@PrequelFan: No chyba nie myślisz, że zrobią szóstkę? Wydadzą remaster czwórki i tyle.
25 lipca 2021, 12:20
Mogli się za gta 6 zabrać dopiero po zakończeniu prac nad RDR2 więc może to jeszcze potrwać
25 lipca 2021, 11:34
IMO jeśli gta online bardzo spadło z liczbą graczy to może by zaczęli robić szóstkę
25 lipca 2021, 12:15
@Bright32: może i zaczęli ale w ...ja was robią
25 lipca 2021, 11:32
jakie musze mieć ten prezent
25 lipca 2021, 11:37
@Schopenhauer_7: 250 tysięcy
25 lipca 2021, 11:38
@GeraltZRivivy: Tymczasem mój kolega który dostał 5 baniek od cheatera
@GeraltZRivivy: LESS GOOO
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 lipca 2021, 23:54
Rockstar w stosunku do GTA Online: Oh dear, oh dear. Gorgeous.
Rockstar w stosunku do Red Dead Online: You fucking donkey.
Mam wrażenie, że Blood Muneh było tylko zapchaj dziurą z gliczami i błędami, by gracze zamknęli mordy.
Odpisz
25 lipca 2021, 14:06
Podobno GTA IV ma wyjść za 10 lat.
Odpisz
25 lipca 2021, 14:28
@TrueStoryGuy: GTA IV wyszło w 2008.
Odpisz
25 lipca 2021, 16:26
Ajć miało być VI, gafa.
Odpisz
25 lipca 2021, 11:33
Trzeba przestać grać w V to zrobią IV
Odpisz
25 lipca 2021, 11:33
@Ksiondz: Dobra, ale od kiedy 5 jest przed 4?
I wydano już IV część.
Odpisz
25 lipca 2021, 11:35
@PrequelFan: NIKO LEC GOŁ BOŁLINK
Odpisz
25 lipca 2021, 11:39
@Ksiondz: and Barbara that sucks like a vaccum
Odpisz
25 lipca 2021, 14:00
@PrequelFan: No chyba nie myślisz, że zrobią szóstkę? Wydadzą remaster czwórki i tyle.
Odpisz
25 lipca 2021, 12:20
Mogli się za gta 6 zabrać dopiero po zakończeniu prac nad RDR2 więc może to jeszcze potrwać
Odpisz
25 lipca 2021, 11:34
IMO jeśli gta online bardzo spadło z liczbą graczy to może by zaczęli robić szóstkę
Odpisz
25 lipca 2021, 12:15
@Bright32: może i zaczęli ale w ...ja was robią
Odpisz
25 lipca 2021, 11:32
jakie
musze mieć ten prezent
Odpisz
25 lipca 2021, 11:37
@Schopenhauer_7: 250 tysięcy
Odpisz
25 lipca 2021, 11:38
@GeraltZRivivy: Tymczasem mój kolega który dostał 5 baniek od cheatera
Odpisz
25 lipca 2021, 11:39
@GeraltZRivivy: LESS GOOO
Odpisz