Jak idzie przysłowie, każdy wie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Papierowa szkoła posting
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2021, 21:04
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.
Odpisz
25 lipca 2021, 20:05
Tymczasem mongolski bratanek obok:
Odpisz
30 lipca 2021, 12:40
@KufelMleka:
Odpisz
30 lipca 2021, 12:44
@miska7_7: I prawidłowo.
Odpisz
27 lipca 2021, 17:34
Ja tam nie lubię węgrów
Niezwykle toxic w LoLu
Odpisz
29 lipca 2021, 13:29
A nasi to nie?
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 15:12
No też, dlatego Polaków też nie lubie
No i jeszcze Greków i Rumunów
4 najgorsze społeczności w LoLu
Odpisz
29 lipca 2021, 16:14
Wiadomo kto jeszcze nie lubi greków w lolu
Odpisz
29 lipca 2021, 16:32
@DorjanOllo: Tak.
Odpisz
27 lipca 2021, 10:29
I do broni
I do szklanki
Odpisz
25 lipca 2021, 19:57
Polak Węgier, Dwa bratanki
Odpisz
25 lipca 2021, 20:00
@Boberek00: i do szabli i do szklanki.
Odpisz
25 lipca 2021, 20:13
@Szarok: Oba zuchy, oba żwawi.
Odpisz
25 lipca 2021, 21:08
Niech im pan bóg błogosławi
Odpisz
25 lipca 2021, 20:28
Na lewo jest bardziej zarośnięta polska
Odpisz
25 lipca 2021, 19:53
Co do ...ja?
https://memy.jeja.pl/784835,zgadnijcie-kto-op.html
Odpisz
25 lipca 2021, 19:54
@Bright32: I?
Odpisz
25 lipca 2021, 19:55
@starmagedon: To jest to samo tylko bez roku
Odpisz
25 lipca 2021, 19:55
@Bright32: nie
Odpisz
25 lipca 2021, 19:55
@Bright32: Tak? A przypatrz się.
Odpisz
25 lipca 2021, 19:55
@starmagedon: Mam autyzm
Odpisz
25 lipca 2021, 19:55
@Bright32: na pierwszym chodzi o utworzenie Austro-Węgier w 1867
Odpisz
25 lipca 2021, 19:56
@Bright32: A ja cukier w kostkach.
Odpisz
25 lipca 2021, 19:56
@starmagedon: Ale z polską też kiedyś było
Odpisz
25 lipca 2021, 19:56
@Bright32: a na drugim o przysłowie Polak Węgier dwa bratanki
Odpisz
25 lipca 2021, 19:56
@starmagedon: Ja mam tylko staw skokowy
Odpisz
25 lipca 2021, 19:57
@Bright32: na memie Kumana chodzi o Austrowęgry a w tym memie chodzi o przyjaźń Polski i Węgier
Odpisz