Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 11:15
-Więc... Ile chcesz odniesień do Facebooka?
- Tak
Odpisz
14 września 2011, 17:02
niedługo właściciel/założyciel fb będzie rządził światem.. to taki tajny plan, by przejąć nasze mózgi ;))
Odpisz
26 października 2012, 19:12
@otoJa25:
Never! xd
Odpisz
15 września 2011, 20:01
Zdecydowanie za dużo. Ale powiedzmy sobie szczerze: Czy kogoś to naprawdę jeszcze dziwi?
Odpisz
13 września 2011, 22:46
A co z naszą klasą :D
Odpisz
13 września 2011, 20:02
ZA***Ć FB!!!
Odpisz
11 września 2011, 11:59
hehe, może w końcu hakerzy Anonymous (jak przekręciłem nazwę, to sory) wypełnią swoją powinność, w końcu obiecali..
Odpisz
11 września 2011, 11:35
on jest wszędzie
Odpisz
10 września 2011, 22:03
O lol.... to jest już po prostu kryptoreklama!
Odpisz
10 września 2011, 20:00
"Lubię to","Lubię to","Lubię to", a gdzie jest "Nie lubię"? ;-)
Odpisz
10 września 2011, 21:50
@chupacabra001: Hehe jak dasz "Lubię to" i odświeżysz stronkę to będzie Nie lubię. Musisz kiedyś spróbować ^^
Co do obrazka - ukazuje całą prawdę... Wpierw było grono, po nim było NK, a teraz FB, a co później ?
Odpisz
10 września 2011, 18:52
Na to moja siostra: "Które lubię to mam kliknąć?"
Odpisz
10 września 2011, 18:19
a tra ostatnia strzała to do czego?
Odpisz
10 września 2011, 17:24
na tym szajsie można przesiedzieć cały dzień i nie mieć z tego żadnego pożytku....
Odpisz
10 września 2011, 15:05
haha
Odpisz
10 września 2011, 12:55
troche :D lecz to popularna strona uwielbiana przez miliony
Odpisz
10 września 2011, 09:13
Głupie tandetne fecebookowe kuffno.
1/1
Odpisz
10 września 2011, 12:50
@frefux: 1/1 to to samo co 2/2, 3/3, 4/4, 5/5, 6/6, 7/7 etc. więc tak konkretnie to o co ci chodzi??
Odpisz