No często tę Amerykę atakują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2021, 19:30
Bo wiedzą, że jak zaatakują Rosję lub Chiny, to będzie problem z tak zwanymi pociskami ludzkimi
Odpisz
26 lipca 2021, 16:55
Chcą nas wyzwolić od amerykańskiego imperializmu
Odpisz
26 lipca 2021, 09:38
OS2005 i dobrze przyjmujące się memy? Widocznie czasoprzestrzeń została rozerwana
Odpisz
26 lipca 2021, 10:21
@Oliwier256: Ja też tak myślałem
Minęło parę dni, zrobił spam no i czar prysł jak bańka mydlana
Odpisz
26 lipca 2021, 16:45
@Oliwier256: i to jeszcze na głównej? Coś jest nie tak...
Odpisz