Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2021, 20:29
Jakie rel
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2021, 19:27
Całą moją podstawówka i gimnazjum miałem tak zj...ne przez jednego kolesia z ADHD co się do mnie doj...ł
Wszystko mu odpuszali bo jego starszy brat był dobrym uczniem i myśleli że on też takim będzie
Taki ...j
Na szczęście od czterech lat nie widziałem gnoja na oczy
Odpisz
27 lipca 2021, 22:12
Lepszy byłby szablon z real shit
Odpisz
28 lipca 2021, 18:27
@li_on66: Było już takie
Odpisz
26 lipca 2021, 14:20
"nie obchodzi mnie kto zaczął macie się przeprosić"
Odpisz
27 lipca 2021, 18:05
To jest najgorsza rzecz jaką można powiedzieć. Uczeń jest zmuszony ponosić konsekwencje przez to że był prześladowany. Takie rzeczy naprawdę źle wpływają na młode osoby. Jeśli ktoś w przeszłości był często "zmuszany" np. w szkole do przepraszania swojego oprawcy w przyszłości może obwiniać siebie za czyny innych. Taka osoba może wejść w związek z toksycznym partnerem który np. go bije to przez takie "nawyki" z przeszłości może zacząć obwiniać siebie i swoje czyny za agresję drugiej osoby.
Odpisz
27 lipca 2021, 18:28
Takie rzeczy nauczyciele mają wiadomo już gdzie.
Odpisz
27 lipca 2021, 16:46
Miałam tak samo w podstawówce... wyjątkowo upierdliwa klasa, ja nie wytrzymująca i zaczynająca się bronić przemocą, bo z upierdliwymi dzieciakami inaczej się nie da bo na łeb wejdą = obniżone zachowanie i w końcu nieuzasadnione leczenie w szpitalu psychiatrycznym, bo "była agresywna w szkole", dobrze że mam to już dawno za sobą
Odpisz
27 lipca 2021, 16:44
PRzeMOc nIE jEsT rOZwIąZanIEm
Odpisz