Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ogladacz

29 lipca 2021, 12:48

Na płycie w prawym dolnym rogu pisze cyrylicą "muzyka". Mam nadzieję że komuś pomogłem

Avatar WstawajSamuraju

29 lipca 2021, 16:08

@Ogladacz: ale płyta nie ma rogów xD

Avatar Ogladacz

29 lipca 2021, 19:45

Avatar Pro100WGebe

Edytowano - 30 lipca 2021, 08:50

@WstawajSamuraju: na płycie w prawym dolnym rogu a nie w prawym dolnym rogu płyty to zasadnicza różnica

Avatar Ogladacz

30 lipca 2021, 13:27

@Pro100WGebe: chciałem to powiedzieć ale nie wiedziałem jak, więc napisałem "ok" lol

Avatar Spider007

18 listopada 2021, 18:03

@WstawajSamuraju: prawy dolny róg pudełka

Avatar Pro100WGebe

19 listopada 2021, 00:38

@Spider007: precyzyjniej to na płycie w prawym dolnym rogu pudełka

Avatar MrAtencja

29 lipca 2021, 15:12

Dlaczego ten jego ,,szef" ma jedno oko normalne a drugie takie jak u cyborga ?

Avatar kapitalista85

30 lipca 2021, 20:22

@MrAtencja: bo to daleka przyszłość

Avatar LadyDialga

29 lipca 2021, 12:40

Płyty>Steam
You can't change my mind

Avatar
getstickbuggedlol

29 lipca 2021, 13:41

@LadyDialga: najgorsze jest to, że w nowych komputerach nie ma wejścia na CD i ktoś kupuje nowy komputer i nie ma wejścia na CD a ktoś pograć w gry z dzieciństwa
jeśli się nie mylę można dać do starszego komputera i przenieść na pendrive`a

Avatar sliwak2001

29 lipca 2021, 13:45

Są też adaptery do płyt. Podłącza się taki pod USB i problem z głowy

Avatar
getstickbuggedlol

29 lipca 2021, 13:51

@LadyDialga: zgadzam się
nie mam wejścia na CD i muszę korzystać ze steama
jak masz płyty, to po prostu wkładasz płytę i nic więcej
a steam... to musisz być zalogowany, steam guard i wszystko inne
na przykład, ostanio chciałem wrócić do no man`s sky i musiałem podać steam guard mimo że go podawałem

Avatar
getstickbuggedlol

29 lipca 2021, 14:06

@LadyDialga: rację masz a czerwone dostajesz

Avatar LadyDialga

Edytowano - 29 lipca 2021, 14:20

a tak naj najgorzej jest kiedy np. przez miesiąc w nic nie grałeś bo obowiązki szkoła itp. a jak już masz te 2 godziny wolnego i chcesz w coś troche pograć to Steam ma 25 aktualizacji naraz i trzeba czekać godzine+ na odpalenie gry co normalnie powinno zająć max 5 minut

Avatar Quackmore

29 lipca 2021, 14:30

Bo to nie racja tylko opinia

Avatar splashradek

29 lipca 2021, 14:45

co to jest kurła wg ciebie wejście na CD?
Każdy komputer ma wejście na CD.
I nigdy to się nie zmieni.
Wejście to interfejs czyli SATA, M.2, PCI, USB itd.
CD/DVD to urządzenie podłączane do kompa i jak na razie zawsze możesz to podłączyć chociażby właśnie na USB.
Tylko czytnik trzeba mieć.
.
Żal.pl

Avatar
getstickbuggedlol

29 lipca 2021, 14:51

@splashradek: bo płyty cd "odchodzą do lamusa" i już nie ma wejść

Avatar splashradek

29 lipca 2021, 14:54


Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać na ten rodzaj ignorancji?
Nie masz USB w komputerze?
Dysk twardy działa telepatycznie?
Komputer co najwyżej NIE MA PODŁĄCZONEGO CZYTNIKA!
I nic nie stoi na przeszkodzie, aby go podłączyć.
ZUPEŁNIE NIC!

Avatar WstawajSamuraju

29 lipca 2021, 16:05

ale no man's sky chyba nie ma wersji fizycznej

Avatar
getstickbuggedlol

30 lipca 2021, 17:45

@WstawajSamuraju: ni rozumiem

Avatar Igor36

29 lipca 2021, 17:35

najbardziej najsławniejszymi

Avatar Boberek00

28 lipca 2021, 11:38

I najważniejsze czy dalej będą działać

Avatar TrueStoryGuy

29 lipca 2021, 12:11

@Boberek00: Raczej tak, bo nie wywierało na nich zbyt duże ciśnienie, ani nie miały jak się zarysować, chyba że jedynie płyty, które akurat były na otwartej stronie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie idź!

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka