Niedługo ludzie zaczną specjalnie takie hodować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Drewniany kominek
Lekko nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2022, 15:30
Wpada w oko. Tak kontem oka wyhaczyłem i musiałem się naocznie przekonać. Na pierwszy rzut oka myślałem, że puszcza oko. Na pewno nie można go przeoczyć. Wiem, suchary się odpaliły, ale trzymanie tego w sobie byłoby strasznie krótkowzroczne, bo może ktos z chęcią zawiesi na tym oko?
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2021, 22:32
>bez oka
>i bez opaski
jak spotkać kreatywnego bankruta
Odpisz
30 lipca 2021, 08:35
Brakuje
Odpisz
29 lipca 2021, 14:28
Może dlatego że ma ten uśmiech przyklejony do pyska
Odpisz
30 lipca 2021, 01:40
@iewek: co jak dlaczego nie
Odpisz
29 lipca 2021, 19:03
mike wadogesky
Odpisz
29 lipca 2021, 18:36
Wygląd ajakby puszczał oczko
Odpisz
29 lipca 2021, 15:16
Mój pies też nie ma oka i też jest zajebisty
Odpisz
29 lipca 2021, 14:19
Uszy 10/10
Uśmiech 10/10
Oczy 1/2
Odpisz
29 lipca 2021, 15:14
@TellingKolega:
Odpisz
29 lipca 2021, 14:15
Juju jaki on jest szczęśliwy aż się cieplej na serduszku robi
Odpisz
28 lipca 2021, 15:24
Arrrrr
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2021, 13:29
<3 jest uroczym psem. bez tych ubrań też byłby wyjątkowy
Odpisz
28 lipca 2021, 12:59
Na ostatnim obrazku wygląda jakby miał takie karynowe brwi
Odpisz
28 lipca 2021, 12:49
tu ma
Odpisz
28 lipca 2021, 12:59
@Sylvibe: zuo
Odpisz
28 lipca 2021, 12:30
Trzeba mu kupić opaskę na oko. Będzie wyglądał zak...iście
Odpisz
28 lipca 2021, 12:31
zajebisty pomysł
i jeszcze granatnik
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2021, 12:33
i nauczyć go trzeba szczekać ze szkockim akcentem.
Odpisz
28 lipca 2021, 12:31
Brzydki
Odpisz
28 lipca 2021, 12:32
Nie tyle brzydki, co jest kaleką, a ludzie się tym podniecają i gadają, że to urocze. Brzmi jak kolejny powalony fetysz.
Odpisz
28 lipca 2021, 12:33
Odpisz
28 lipca 2021, 12:41
trochę strasznie wygląda, to fakt
Odpisz
28 lipca 2021, 12:57
mi brak oka się nie podoba
ale i tak śliczny
Odpisz
28 lipca 2021, 12:57
Bardziej przerażający, wygląda jak nieumarły
Odpisz
28 lipca 2021, 13:20
raczej chodzi o to że piesek po prostu przyjaźnie wygląda, bo jest ,,uśmiechnięty”
Odpisz