Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar x_KAMYK_x

Edytowano - 30 lipca 2021, 20:04

Nadal wyższa od Levi’a Ackermana

Avatar Loginamika04

2 sierpnia 2021, 13:23

@x_KAMYK_x: Levi ma 164cm

Avatar Loginamika04

2 sierpnia 2021, 13:24

@Loginamika04: chyba

Avatar x_KAMYK_x

2 sierpnia 2021, 23:26

@Loginamika04: Ma 160cm

Avatar Loginamika04

2 sierpnia 2021, 23:28

@x_KAMYK_x: dobra mój błąd. Po prostu nie oglądam tego amime więc trochę mogę się mylić. Wiem co nieco od brata i z artów na Pintereście

Avatar x_KAMYK_x

6 sierpnia 2021, 10:37

@Loginamika04: nie no spokojnie przecież nie każdy musi znać jego dokładny wzrost XD szczególnie jak nie oglądałeś AoT ( btw polecam ci to obejrzeć )

Avatar Loginamika04

6 sierpnia 2021, 10:38

@x_KAMYK_x: wiem wiem, obejrzę kiedyś. Wszyscy mi mówią żebym obejrzała

Avatar Loginamika04

31 lipca 2021, 19:29

O. To jest niższa ode mnie

Avatar Bombelek_4_

2 sierpnia 2021, 13:09

@Loginamika04: ode mnie też

Avatar Kebasa_z_mema

Edytowano - 28 lipca 2021, 19:42

Co do jasnej ciasnej, ona jest jakieś 8-9 cm wyższa ode mnie, a myślałem że minimum 20

Avatar kapitalista85

30 lipca 2021, 18:43

@Kebasa_z_mema: ile masz lat

Avatar Kebasa_z_mema

30 lipca 2021, 18:50

@kapitalista85: 12, a właściwie 11 ale urodziny mam w październiku

Avatar kapitalista85

30 lipca 2021, 18:52

@Kebasa_z_mema: me too

Avatar kapitalista85

30 lipca 2021, 18:52

@kapitalista85: z tą różnicą że mam 1.68

Avatar Kebasa_z_mema

30 lipca 2021, 18:56

@kapitalista85: ja jak sie ostatnio mierzyłem (jakieś pół roku temu) miałem ponad 150 cm

Avatar Nikodem8378

30 lipca 2021, 11:13

No to ona to krasnal dla mnie bo mam 194 cm wzrostu

Avatar elusia23356

29 lipca 2021, 22:44

Oo, mamy nie dość że to same imię to i taki sam wzrost
Gdzie moja korona?

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2021, 19:28

Tymczasem moje 170 cm:

Avatar NowszyRevLer

29 lipca 2021, 18:08

Zajebiście imponujące.

Avatar PrequelFan

Edytowano - 28 lipca 2021, 19:15

Kiedy jesteś wyższy niż jej wysokość, a laska i tak mówi że jesteś niski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Północne Węgry

Można, tylko trzeba wstawać rano

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka