Zaawansowane szachy. Po co?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Fergus
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2021, 18:24
Jakie k...a szachy, to jest kółko i krzyżyk.
I pewnie po to, że zwykłe kółko i krzyżyk to gówno i jeśli obaj przeciwnicy mają mózg, to 90% gier kończy się remisem.
Odpisz
28 lipca 2021, 20:38
@Bejz_: czekaj co? Napisałem szachy? O rzeczywiście
Odpisz
29 lipca 2021, 21:02
@Bejz_: zwykłe kółko i krzyżyk to gra na wytrzymałość, spróbuj nie popełnić błędu przy 100 rozdaniach.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 21:36
@lordbaysel: Lepiej by było gdyby takie miejsce na błąd było w każdej grze. Ale wracając tematu - Po co tak komplikować kółko i krzyżyk? - to w sumie chyba rzeczywiście nie ma powodu, bo jest już coś jak kółko i krzyżyk, ale lepiej działające - Gomoku. Po prostu jest znacznie większa plansza, na której grasz do woli, ale żeby nie można było wygrać tak łatwo w paru r....ch, do wygranej trzeba zająć 5 pól w linii, a nie 3.
PS
Bruh, jeja cenzuruje ruchy xD
Odpisz
30 lipca 2021, 08:02
@Bejz_: to mi kiedyś w klasie się nudziło, więc zrobiliśmy kółko i krzyżyk, ale plansza chyba 15x15 i trzeba było ułożyć 4 w jednej linii
Dodatkowym plusem był fakt, że dało się grać w 4 osoby
Odpisz
30 lipca 2021, 09:28
@Bejz_: Gumoku? Ja znam nazwę "Ameba"
Tak czy siak więcej zabawy niż w kółko i krzyżyk
Odpisz
29 lipca 2021, 23:10
Zajefajne
Odpisz
29 lipca 2021, 20:09
Wolę grać w giga kółko i krzyżyk
Odpisz
29 lipca 2021, 20:06
Sam jesteś k...a szachy.
Odpisz
28 lipca 2021, 18:23
Jajco
Odpisz