Minecraft ma problem w Korei
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2021, 14:35
okrutnicy
Odpisz
29 lipca 2021, 10:13
Czemu?
Odpisz
29 lipca 2021, 10:14
@Ignisus: bo nie ma emu
A tak na serio to nie wiem
Odpisz
29 lipca 2021, 10:15
@Ignisus: co się głupio pytasz
Przecież Minecraft to najbardziej brutalna +18 nsfw gra na świecie
Odpisz
29 lipca 2021, 10:26
@KapitanJohnPrice: gdzieś widziałem tą panią
Odpisz
29 lipca 2021, 10:36
@Ignisus: Jeśli dobrze pamiętam to w Korei stwierdzono, że minecraft jest zbyt brutalny, bo można tam zabijać zwierzęta i dlatego, żeby w niego xagrać trzeba mieć ukończone 19 lat.
Odpisz
29 lipca 2021, 10:38
@Ignisus: Z resztą w ogóle Korea jest dość restrykcyjna w sprawie gier. Od 2011 istnieje prawo, które zabrania dzieciom do lat chyba 16 grać w gry między północą a 6 rano
Odpisz
29 lipca 2021, 10:41
@PapaJerz: ale miękkie faje z nich
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 10:43
@OwOcomedy: Z tego co się orientuję, to tam był duży problem z młodzieżą cały czas spędzającą przy komputerach i postanowili go radykalnie zwalczać, chociaż nie wiem na ile to skuteczne
Odpisz
29 lipca 2021, 10:45
@PapaJerz: jak zgaduję to nic nie pomogło, jak cywilizowane sposoby nie działają zostaje zawsze rozwiązanie siłowe
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 11:08
@PapaJerz: Możliwym powodem tego jest bardzo mocny nacisk na naukę i rozwój oraz zakorzeniona chęć bycia najlepszym. Jeżeli się uczysz od rana do zmierzchu to nie masz czasu na życie towarzyskie w realu.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:38
@KapitanJohnPrice: jakby nie patrzeć da się tam popełnić chyba większość zbrodni wojennych
Odpisz
31 lipca 2021, 17:01
Czołem Jejacy! Jestem nowy na stronie i chciałbym poznać niepisane zasady sekcji komentarzy:)
Odpisz
31 lipca 2021, 17:04
Stanowczo odradzam używania emotek, ale nie liczą się za bardzo typu :), c:, :c i te takie inne.
Odpisz
31 lipca 2021, 17:08
@Polish_Soldier: Dzięki:)
Odpisz
31 lipca 2021, 17:25
Nie pisz "XD"
Odpisz
31 lipca 2021, 17:36
Nie bój się wyrażać własnej opinii
Odpisz
31 lipca 2021, 17:58
Nie używaj emotek
Odpisz
31 lipca 2021, 19:04
@PyraJejanska: co
Odpisz
31 lipca 2021, 19:06
@Burgerchinski: jajco
Odpisz
31 lipca 2021, 19:11
@PyraJejanska: Dzięki za darmowe jajko! Zrobię z niego jajecznicę.
Odpisz
31 lipca 2021, 19:35
Mile widziane reaction memy np. z Asterixa i Obelixa
Odpisz
31 lipca 2021, 20:48
Odpisz
31 lipca 2021, 22:30
@Kalendarz365: Co jak to nie pisz XD???
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2021, 22:32
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: no wiesz, to takie krindżowe jest
Odpisz
31 lipca 2021, 20:50
I bardzo dobrze, dziecko nie powinno mieć dostępu do internetu do przynajmniej 15 roku życia
Odpisz
1 sierpnia 2021, 07:42
@Royoo: Eee nie.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 10:19
@Royoo: A ty nie miałeś wtedy dostępu do internetu nie przypadkiem b00merku?
Odpisz
1 sierpnia 2021, 12:43
@Royoo: ty tak poważnie?
Odpisz
31 lipca 2021, 18:37
a na co to komu
Odpisz
30 lipca 2021, 00:53
napewno południowa? myślałem że północna takie cyrki odwalaja
Odpisz
30 lipca 2021, 13:44
@nudy345: Za dużo myślicie towarzyszu
Odpisz
31 lipca 2021, 16:38
@nudy345: W północnej nikt nie ma dostępu do komputera
Odpisz
31 lipca 2021, 16:46
@Foxelo: prawie ... a ich przywódca
Odpisz
31 lipca 2021, 17:57
@nudy345: Wiem że przywódca ma
Odpisz
31 lipca 2021, 17:53
Już na oficjalnej stronie minecrafta była specjalna wiadomość do ludzi z Korei Południowej że muszą mieć skończone 19 lat, aby móc pobrać grę.
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2021, 17:22
Minecraft jest 18+, ale to co nie istnieje jest 15+
Odpisz
31 lipca 2021, 17:18
[Krwawe] żniwo
Odpisz
29 lipca 2021, 14:55
Dlaczego łat da fak
Odpisz
29 lipca 2021, 12:30
Nie bój się Steve. Idziemy po ciebie.
Odpisz
29 lipca 2021, 11:56
To tylko przez to, że w korei dzieci nie mogą grać w nocy
Odpisz