Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2021, 16:23
Więcej sos incydent
Odpisz
30 lipca 2021, 16:51
@milkyway_: więcej sos, kebab wytrzyma
Odpisz
31 lipca 2021, 21:16
@Jesiotr: "wspomnienia nieznanego klienta: kibel bólu". Już w księgarniach
Odpisz
3 sierpnia 2021, 01:53
@milkyway_: hm, wiem co dzisiaj zrobię
Odpisz
1 sierpnia 2021, 03:26
Oni serio tak mówią? Od lat nie slyszalem turka mowiacego po polsku, bo sie u niemieckiego stołuje.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 00:34
Akurat byłem u turka dzisiaj i nie dość że w taki sposób gadają to jeszcze menu jest tak samo napisane
Odpisz
30 lipca 2021, 17:39
mało kto ma dobry sos dlatego lepiej jeść tylko kebab bez sos
Odpisz
31 lipca 2021, 20:09
@Sebzer: jak narazie nie jadłem w miejscu, gdzie czosnkowy jest ...jowy
Odpisz
31 lipca 2021, 21:26
@nie_kosmita: nikt w tym kraju nie umie zrobić dobry sos czosnkowy tylko moja mama
Odpisz
31 lipca 2021, 21:51
@Sebzer: Ja mam kebaba gdzie sos jest zajebisty i mięso jest zajebiste. Tylko frytki średnie, ale też dobre.
Odpisz
30 lipca 2021, 16:18
Ale sos tylko lekko zmieni smak, kebab wciąż może być wtedy niedobry
Odpisz