Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Za co ta premia
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2024, 13:13
Czemu ludzie uważają że ateiści wierzą skrycie w Boga, ala się do tego nie przyznają? Przecież to z definicji nonsens.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:51
Ave SATAN!!!
Jazda jazda jazda...
Tak by to się odbyło.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 23:26
Santa Maria!
"Ojcze nasz, któryś..."
Jezu Chryste!
"Boże bądź litościw..."
Boże broń!
Zeusie ratuj!
Jupiterze pomóż!
O bogowie!
Itd. itp.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 20:24
Jak trwoga to do Boga, jak nędza to do księdza
Odpisz
31 lipca 2021, 23:49
Ja bym sobie siedział na dupie i próbował uciec z tego miejsca umysłem żeby umrzeć bezboleśnie.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 19:07
@Miksol320: Ja bym starał się uratować, ale ok
Odpisz
31 lipca 2021, 21:03
NAWET GDYBY bóg istniał, to już zdecydował że umrzesz
Modlitwa nie ma sensu tak czy siak.
Odpisz
31 lipca 2021, 21:08
Według mnie głupią rzeczą jest totalne wykluczanie czegokolwiek, więc radzę wszystkim katolom i antyteistom zastanowić się czy świat to tak naprawdę nie jest kotlet schabowy z ziemniakami rządzony przez borówki
Odpisz
31 lipca 2021, 21:13
@Kuman: Jasne śmiej się
Zobaczymy kto będzie się śmiać gdy borówki wymordują całą Europę
Odpisz
31 lipca 2021, 21:14
o czym ty teraz mówisz, bo nie za bardzo łapię
Odpisz
31 lipca 2021, 21:25
w sensie mówisz teraz, że religia wymordowała Europę czy nienawidzisz borówek?
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2021, 21:28
@Kuman: "czy świat to tak naprawdę nie jest kotlet schabowy z ziemniakami rządzony przez borówki"
Odpisz
31 lipca 2021, 21:30
Bóg wymordował całą ziemię?
przypominam, że w religii Chrześcijańskiej pojęcie śmierci całkowitej nie istnieje, więc w Sodomie i w potopie Bóg po prostu wezwał ich na sąd ostateczny
Odpisz
31 lipca 2021, 21:32
@Kuman: Jeśli borówki kontrolują twój umysł i planują zniszczyć ziemię napisz 1
Jeśli coś ćpałeś napisz 2
Jeśli absolutnie nie masz pojęcia o czym piszę napisz 3
Odpisz
31 lipca 2021, 21:33
wszystkie
Odpisz
31 lipca 2021, 21:35
Raczej nie zdecydowałby że umrzesz, imo stworzył świat i ma w niego wyj...ne jajca
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:23
@Kuman: to mam pytanie bo oni byli grześni i najpewniej do piekła trafili to teraz moje pytanie oni tam trafili na wieczność?
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:34
@Matiozowiec: być może w piekle są na określoną ilość czasu
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:35
@Kuman: to co potem? I w sumie jaki był by przekład win na długość
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:36
@Matiozowiec: nie wiem, bo nie umarłem
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:36
@Kuman: logiczna odpowiedź
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:38
@Matiozowiec: możemy tylko dyskutować i się domyślać co jest po śmierci, ale nigdy my jako cywilizacja się tego nie dowiemy
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:40
@Kuman: tutaj nie byłbym pewien bo jeżeli zaświaty istnieją to są one miejscem prawdopodobnie oddalonym w innym wymiarze i czasie ale nadal są miejsce i przy odpowiednio zaawansowanej technologii będzie można tam dotrzeć
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:43
@Matiozowiec: Bóg by nam na to raczej nie pozwolił
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:47
@Kuman: jeżeli zakładamy że on istnieje to o ile dobrze pamiętam on mówił że już nigdy nie będzie ingerował w poczynania ludzkości
Odpisz
1 sierpnia 2021, 21:32
@Matiozowiec: ale raczej do nieba im by nie pozwolił wejść
Odpisz
1 sierpnia 2021, 22:44
@Kuman: kto wie jeżeli nie to pozostaje piekło
Odpisz
22 grudnia 2021, 22:28
@Kuman: według Biblii, jak do piekła, to na zawsze
Odpisz
31 lipca 2021, 21:16
Ja, który przygotował się na taką ewentualność i wyskakuję z samolotu ze sprzętem spadochroniarskim
Odpisz
31 lipca 2021, 21:17
@PrequelFan: to powodzenia z silników jak wyskakujesz z pionowego lecącego samolotu
Odpisz
31 lipca 2021, 21:19
@Kuman: A kto powiedział, że ja przez drzwi będę wyskakiwał
Odpisz
31 lipca 2021, 21:20
@PrequelFan: a przez co?
Odpisz
31 lipca 2021, 21:21
@PrequelFan: okna nie przebijesz
Odpisz
31 lipca 2021, 21:22
@Kuman: Przez dziurę, spowodowaną przez bombę, nieznanego człowieka, z tyłu samolotu
Odpisz
31 lipca 2021, 21:23
@PrequelFan: kto powiedział, że to wybuch?
to może być:
-brak paliwa
-błąd techniczny
-śmierć pilotów
-uszkodzenie skrzydła
Odpisz
31 lipca 2021, 20:52
Nie ważne w co wierzysz i tak już twój czas dobiegł końca.
Odpisz
31 lipca 2021, 20:49
W takim momencie nawet Odyn cię nie uratuje.
Odpisz