Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2023, 19:01
Bardzo fajnie tańczą
Odpisz
29 sierpnia 2021, 22:24
XDDD
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:21
Odpisz
1 sierpnia 2021, 23:45
jestem prostym jejakiem , widzę shanty daje wgóregłos
Odpisz
1 sierpnia 2021, 18:15
Jak było to "Oglądaj do końca" to myślałem że go do morza wrzucą czy coś
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:32
AAA CRINGE
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2021, 15:51
cześć jestem opem tego mema
ok
Odpisz
1 sierpnia 2021, 16:33
żyd i już mnie denerwuje
Odpisz
1 sierpnia 2021, 19:11
@DRAGON_POLSKA: Sry, nie chciałem cię obrazić i to nie twoja wina. Po prostu głos tłumacza google
Odpisz
1 sierpnia 2021, 19:12
@Nalesnikboi: Wejdź do klatki i sprawdź czy cię tam nie ma
Odpisz
3 sierpnia 2021, 09:05
niemam klatki
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:57
@Nalesnikboi: Nie musisz mieć, dobry zamiennik to ścieki
Odpisz
3 sierpnia 2021, 22:30
odpowiedział bym tak samo ale by to źle wyszło, ale jesteśmy w Polsce i bym sie tam niezmieścił
Odpisz
3 sierpnia 2021, 22:35
@Nalesnikboi: w sumie fakt i przestań być antysemitą
Odpisz
3 sierpnia 2021, 22:36
@DRAGON_POLSKA: dobra, już obejrzałem mema i sry. Jednak dobry mem, tylko początek wcześniej obejrzałem. Wybacz.
Odpisz
4 sierpnia 2021, 17:02
) :
Dobrze przepraszam
Odpisz
1 sierpnia 2021, 14:47
Mmmmm szanty....
Odpisz
1 sierpnia 2021, 14:41
Szczerze mówiąc bardziej mi się podoba Wellerman
Odpisz
1 sierpnia 2021, 14:39
Gdzie ta keja to najlepsza szanta świata
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2021, 00:52
Tymczasem mongolski marynarz na kei obok:
Odpisz
31 lipca 2021, 22:53
muzyka?
Odpisz
31 lipca 2021, 23:10
@nudy345: Gdzie ta keja
Odpisz
31 lipca 2021, 22:55
i no ... nie musisz pisać oglądaj do końca ponieważ każdy ogląda od początku do końca więc bez obaw
Odpisz
1 sierpnia 2021, 14:37
@nudy345: No ja bym nie oglądał bo piosenka mi się nie podobała a przez to dzielnie czekałem do końca z myślą "może będzie jeszcze śmieszne" i nie ma śmieszne, tak jak przycisku do składania reklamacji, to był złowrogi podstęp
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:11
@chudy2: czyli obejrzyłeś do końca
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:28
@nudy345: Tak, obejrzałem bo napisał oglądaj do końca, czyli bym nie obejrzał gdyby nie napisał
Odpisz
1 sierpnia 2021, 15:45
@chudy2: Ja tam po dziesięciu sekundach gdzieś skakałem co pięć licząc na śmieszne, a się nie doczekałem. Szanty zawsze miło posłuchać, ale ten mem w sumie nie pokazał nic konkretnego, smutne.
Odpisz
31 lipca 2021, 22:54
Wtf ogladalam do konca a nie ma smieszne
Odpisz
31 lipca 2021, 22:54
@Smrodek_: Gdzie moge zlozyc reklamacje
Odpisz
31 lipca 2021, 22:37
Teledysk z wojakami :000000000
Odpisz
31 lipca 2021, 22:40
@susloczek: I to jeszcze moje ulubione szanty
Odpisz
31 lipca 2021, 22:46
@susloczek: Grammy się należy.
Odpisz
31 lipca 2021, 22:45
Pamiętam jak śpiewaliśmy to na lekcji w szkole
tęsknię za wami sk...iele
Odpisz