Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lysamysza

4 sierpnia, 14:36

Więc odżywiając się niezdrowo, odżywiamy się zdrowo, a na dodatek oszczędzamy masę kasy.

Avatar Smuteczek

9 sierpnia, 16:33

@lysamysza: Dostarczasz kalorie te same, ale nie makro oraz mikroskładniki. W teorii nic Ci nie będzie jedząc to żarcie po lewej. Ale na dłuższą metę zaczną pojawiać się problemy ze zdrowiem, ze skórą itp.

Avatar lysamysza

9 sierpnia, 23:07

@Smuteczek: za dużo zdrowego też może zaszkodzić

Avatar Smuteczek

10 sierpnia, 12:37

@lysamysza: Wszystko może zaszkodzić, bo organizm to bezmyślne gówno. Pewnego dnia może stwierdzić, że masz uczulenie na fistaszki i cię zabije omyłkowo.

Avatar lysamysza

11 sierpnia, 01:23

@Smuteczek: ten to na wszystko może mieć uczulenie, tyle że to jest tak, że albo mu się chce mnie na to uczulić albo woli żebym mógł to jeść / pić.

Avatar Tajdeus

Edytowano - 1 sierpnia, 20:41

1600 kcal przy pełnej butelce coli? Nie może być.

Avatar KiszkoSkret

4 sierpnia, 11:45

@Tajdeus: w butelce 800ml. coli jest 300 kalorii

Avatar KiszkoSkret

4 sierpnia, 11:45

Avatar PatrykKalita

4 sierpnia, 10:31

To po lewej nie wychodzi wiele taniej...

Avatar Loqan

2 sierpnia, 13:41

Ok, zrobię to dla wszystkich leniwych
Wszystko sprawdzam na Carrefour, Ceneo, żabce i Lidlu
Lewa strona
– Cola 4 zł
– Rogalik 1,60
– Kawa ze Starbucksa koło 15 zł, bo zależy od kawy
– Chipsy (wzięłam laysy, bo nie mogę znaleźć ceny tych) 6,50
– Jakąś kanapka? 8 zł
Łącznie: 35,10 zł
Prawa strona
– Awokado koło 2-3 zł za 100 gram czyli koło 6 zł za sztukę
– Chlebek żytni koło 5 zł
– Kasza (wzięłam jęczmienna) 2 zł
– Borówki 7 zł za opakowanie
– Truskawki od 2 zł hurtowo do kilkunastu lokalnie za kg, więc ciężko ocenić
–Łosoś 4,50 za 100 gran
– Szpinak 5 zł za 450 gram
– Pomidory 6 zł za kg
– Jogurt 1,30 zł
– Kalafior 6 zł za sztukę
– Pieczarki 4,80 za pół kilo
Łącznie: 47,60 bez truskawek

Avatar Pro100WGebe

Edytowano - 3 sierpnia, 09:24

@Loqan: tyle że tam nie ma ani kilograma pomidorów ani pół kilograma pieczarek a tym bardziej całego bochenka chleba, więc jeśli policzyć dokładnie ile tam jest to wydaje mi się że wyjdzie na równo z tym po lewej

Avatar Loqan

3 sierpnia, 15:19

@Pro100WGebe: No cóż, nie da się kupić idealnie kilku plastrów pomidora ani chleba na kromki XD

Avatar Pro100WGebe

3 sierpnia, 15:53

@Loqan: no właśnie wiem, dlatego ten argument wskazuje na to że to z prawej wychodzi taniej, albo zostaje dużo składników

Avatar Pro100WGebe

3 sierpnia, 09:07

Jak na moje to z prawej jest dużo tańsze, większość składników mam za darmola bo jestem wieśmakiem

Avatar dawid51

6 sierpnia, 19:06

@Pro100WGebe: ta, ale nie każdy jest ze wsi i ma swój ogródek, więc większość ludzi musiała by sobie kupić i wtedy to już nie wychodzi tak tanio

Avatar kroganin

1 sierpnia, 20:09

No, ale po prawej masz zestaw na dzień/dwa, a po lewej przekąskę do filmu.

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

2 sierpnia, 14:55

@kroganin: No ja nwm kto je 1600 kcal na dwa dni, chyba niemowlak, ale je to się raczej inaczej karmi. Ale ogólnie spokojnie da się jeść zdrowo i wydawać na jedzenie mniej niż trzymając taką typową dietę

Avatar Lordu

2 sierpnia, 13:01

Od miesiąca odżywiam się samymi warzywami i owocami. Faktycznie czuje się lepiej. Nie wiem tylko czy to przez tą dietę czy przez fakt że nie wydałem na jedzenie ani złotówki od początku miesiąca. Jedyny minus to to że trochę czuć stresik kiedy podjada się coś w pracy. Fabryka sałatek całkiem spoko miejsce.

Avatar William25

2 sierpnia, 09:34

Jejak, który je nareszcie porównał:
"Man, i'm done." - GTA SA

Avatar Towarzysz777

1 sierpnia, 14:24

A co to samymi kaloriami człowiek żyje? Te po prawej mają 100 razy więcej witamin, minerałów, ważnych wartości odżywczych, te po lewej cię zabijają

Avatar Rhokai

1 sierpnia, 21:18

@Towarzysz777: przynajmniej życie jest dzięki nim przyjemniejsze

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 1 sierpnia, 21:42

@Rhokai: No dzięki owockom na pewno bo są zajebiste, słodkie i soczyste, warzywa mniej, ale smak owoców lepszy od jakiegoś odrdzewiacza (cola) czy rogalika z dwutlenkiem tytanu (chociażby 7 days)

Avatar DrogaMleczna

2 sierpnia, 01:35

@Towarzysz777: Akurat nie wiem czemu się przyczepiłeś do tlenku tytanu (IV). Nie reaguje z sokami żołądkowymi, nie wchłania się, po prostu przechodzi przez układ pokarmowy niezmieniony.

Avatar EteriusDragnilNatsu

2 sierpnia, 07:31

@Rhokai: Może to już starość, ale mi coraz mniej smakują słodycze i fastfoody.
Jak już mam wydać kasę na coś przyjemnego to wolę na owoce albo piwa (alkohol jest dozwolony od lat 18!) smakowe. Jakoś te sklepowe ciasta są dla mnie mdłe i bez smaku, bo przecukrzone to nie smak, to dla żołądka ból

Avatar rauwolfia6

1 sierpnia, 22:06

Warzywa i owoce strasznie drożeją...

Avatar gaandzia

1 sierpnia, 21:51

Chodzi też o wartości odżywcze, witaminki, węglowodany, tłuszcze, zawartość sztucznych barwników/słodzików/innej chemii. Żarcie to nie tylko kalorie.

Avatar siemowirziemowir

1 sierpnia, 20:31

ciekawy profil i nick

Avatar przemek1ni

1 sierpnia, 12:12

W Polsce są zbliżone

Avatar Matiozowiec

1 sierpnia, 18:56

@przemek1ni: za to po lewej zapłacisz 30 złotych za to po prawej 200

Avatar przemek1ni

1 sierpnia, 19:49

@Matiozowiec: Odwiedzasz bardzo dziwne bazarki

Avatar Lekki69

Edytowano - 1 sierpnia, 20:09

@przemek1ni: Tak mniej więcej przeliczyłem i to wyjdzie jakoś 50-70zl za to po prawej za to po lewej około 30-40zl(?)

Avatar Polish_Soldier

1 sierpnia, 20:12

@przemek1ni: Te obok czarnego rynku?

Avatar MasloPolskie

1 sierpnia, 12:15

Dobrze

Avatar ultron64

1 sierpnia, 12:30

@MasloPolskie: Pomarańczowe.

Avatar czlowiekjasiolec

1 sierpnia, 12:50

@ultron64: 🏘

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak?!

Trudne do opisania emocje

Przypadek?

Nielegalna plantacja bananów

Pasożyt

Spokojnie, ludziska

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka