Wciąż niektórzy w to grają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Za co ta premia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2023, 09:25
It's me, Luigi!
Odpisz
16 sierpnia 2021, 21:44
no troche dziwne że niektórzy wciąż w fornite grają ale i tak mario i minecraft to zajebiste gry
Odpisz
2 sierpnia 2021, 14:28
A ja nie mam ulubionej gry, ja po prostu lubię serię takie jak: Assassin's Creed czy Far Cry
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:13
@NowszyRevLer: Nie masz ulubionych gier z tych serii?
Odpisz
3 sierpnia 2021, 20:36
@Crisium: Nie, po prostu je lubię.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:15
Dzieciaki nie powinny grać w GTA. Ta gra powinna być dostępna dla ludzi, którzy mają min. 15 lat, szczególnie Online.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:56
@Crisium: Pomińmy fakt, że z tego co wiem ogółem granie online jest 16+
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:59
@Murarzowa: I tak powinno być. Nie dość, że młodsi są szczególnie wrażliwi na uzależniające aspekty gier online, to jeszcze często zupełnie nie radzą sobie z przegraną. Wiem o tym doskonale, ponieważ obecnie moi rodzice mają problem z moją 13 letnią siostrą, którą zupełnie pochłonął Valorant. Codziennie jest o to afera. Sama też nie byłam lepsza bo w jej wieku to World of Warcraft był całym moim życiem.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:33
@Murarzowa: w jednej multiplayer był od 13
Odpisz
3 sierpnia 2021, 16:14
@Crisium: ja się nauczyłam jednej zasady
I Boże święty jak to pomaga
Mianowicie:
J...ć itemy
Odpisz
3 sierpnia 2021, 14:50
Roblox jest najlepszy, możesz na nim zagrać w różne kopie gier
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:49
Zawsze mnie zastanawiało jak zaklasyfikować Roblox - to trochę platforma dystrybucji, trochę narzędzie do tworzenia gier, sklep z grami, platforma społecznościowa - ciężko zdefiniować.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 13:35
@rauwolfia6: wszystko w jednym
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:19
I dobrze, bo Mario to zajebista gra
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:24
@Towarzysz_5talin: To jest zło wcielone!
Sonic lepszy!
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:41
*puszcza muzyczkę z mario* marian wciąż ma gry na poziomie
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:47
@Towarzysz_5talin: tak, ale tylko starsze odsłony no a z nowszych to pare tylko(mario galay np.)
Odpisz
2 sierpnia 2021, 20:15
@PlackiTeBest: Zginął.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:53
szkoda tylko, że 3 z 5 to gry wgle
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:34
Dark Souls
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:49
@TrueStoryGuy: melduję się jako entuzjasta
Odpisz
1 sierpnia 2021, 19:56
hmm...
ale roblox to nie gra tylko serwis z grami który się pobiera
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:41
@nudy345: wiem, ale dzieciaki mówią że to gra
Odpisz
2 sierpnia 2021, 18:49
Ja lubię serię Mother (Nintendo)
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:32
To ma sens. Bo dzieciaki wolą grać w takie gry bo chcą być edgy. Nawet zdaje mi się że w mario i gry tego pokroju grają głównie dorośli
Odpisz
2 sierpnia 2021, 15:35
resident evil
Odpisz
2 sierpnia 2021, 13:47
Minecraft to gra dla każdego
Odpisz
2 sierpnia 2021, 14:49
@patryko1234: Amen bracie
Odpisz
2 sierpnia 2021, 15:26
@patryko1234: 🔒 na wieki wieków amen
Odpisz
2 sierpnia 2021, 15:16
do the mario
Odpisz