Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2023, 09:59
rel
Odpisz
24 lutego 2014, 12:45
Ach te 13 latki.
Odpisz
24 lutego 2014, 18:39
@diablica222: Tak?
Odpisz
25 lutego 2014, 13:43
@diablica222: Słucham?
Odpisz
25 lutego 2014, 15:43
@siemek22: Nie mów słucham bo cię wyru... ^^
Odpisz
25 lutego 2014, 15:53
@diablica222: Proszę?
Odpisz
25 lutego 2014, 19:01
@jacek1s: ...cham
Odpisz
4 maja 2017, 17:40
@SNIKERSS: nie przezywaj go!
Odpisz
1 września 2018, 03:15
@diablica222: ?
Odpisz
23 lutego 2014, 00:32
Mam 15 lat i... heheszki ^^
Odpisz
23 lutego 2014, 00:36
@jacek1s: znowu ty
Odpisz
23 lutego 2014, 00:37
@McStrzelec: jestem wszędzie :|
Odpisz
23 lutego 2014, 08:07
@McStrzelec: Przyzwyczaj się...
Odpisz
23 lutego 2014, 09:32
@jacek1s: Mam 12 lat i... jest lepsze xD
Odpisz
23 lutego 2014, 09:35
@Kamil292: mam 17 lat i... forever alone xd
Odpisz
23 lutego 2014, 10:21
@jacek1s: miales innego avatara czy mi sie przywidzialo ?
Odpisz
23 lutego 2014, 11:16
@Swat132: przewidziało ci się
Odpisz
25 lutego 2014, 15:11
@Swat132: Miał kanapka była na urlopie ale już powróciła do pracy
Odpisz
25 lutego 2014, 15:42
co? pracy? to mi za to płacą ?? xDD
Odpisz
25 lutego 2014, 17:58
@jacek1s: Przed chwilą napisałeś że masz 15 lat!...
Odpisz
25 lutego 2014, 18:09
@Mardoman24: co z tego? :p
Odpisz
25 lutego 2014, 18:11
@jacek1s: Nic, tylko mnie zdziwiło że najpierw piszesz 15 potem 17
Odpisz
25 lutego 2014, 18:54
@Mardoman24: szybko dorastam ;-; xd
Odpisz
25 lutego 2014, 21:03
@jacek1s: Hehe
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:02
@Mardoman24: kanapki dorastają szybciej .
Odpisz
4 marca 2016, 18:14
@McStrzelec: w tej ponurej wieży szarych dni...
Odpisz
27 stycznia 2017, 17:25
@jacek1s: wcześniej miałeś 15
Odpisz
27 stycznia 2017, 17:26
@jacek1s: od kiedy jesteś ułomny?
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2016, 21:22
brakuje i jestem w ciąży
To by IDEALNIE nic by bardziej nie pasowało do polskiej 13 latki jak JESTEM W CIĄŻY ;-: pierdo*le to jak tylko nadarzy się okazja wyjeżdżam stąd ;-;
Odpisz
27 listopada 2014, 14:50
mam 13 lat i :
Odpisz
23 lutego 2014, 13:41
Powinno być jeszcze :i jestem w ciąży
Odpisz
23 lutego 2014, 14:21
@majki909: bo jest, tylko musisz wpisać "mam 13 " czy cos takiego. Tylko ma iOS pojawiają sie tylko 3 wyniki wiec jak bede na kompie to powrzucam cos jeszcze ;)
Odpisz
25 lutego 2014, 18:21
@majki909: Wpisałem to i było też "jestem w ciąży"
Odpisz
25 lutego 2014, 16:29
Jak te dzieci szybko rosną :) I potem się dziwić że nie chcą ludzie dzieci (w tym ja). To jest wręcz przerażające jak dzieci robią dzieci. I co tego wyrośnie. Niby przy dobrym wychowaniu można tego uniknąć, ale w szkole się więcej takich głupot nauczy niż dobrego od rodziców. Wiadomo gorsze łatwiej przychodzi.
Odpisz
25 lutego 2014, 14:48
T_T ...
Odpisz
25 lutego 2014, 14:39
To powinno jeszcze być :
Mam 13 lat i moja mama nie wierzy że jestem już dorosły.
Odpisz
25 lutego 2014, 14:28
ja mam 13 lat o_O
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2014, 11:52
:D
5/5
Proste,ale śmieszne :D
Odpisz