Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2021, 20:23
Nie przepadam za komediami romantycznymi, ale to bym obejrzała
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:31
Wątek miłosny lepszy niż w Zmierzchu
Odpisz
2 sierpnia 2021, 22:30
@Qineff: przy after, zmierzch jest dobrym filmem, uwierz
Odpisz
3 sierpnia 2021, 09:06
@HerrGrievous: Nie wiem co to
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2021, 08:18
@Qineff: film do którego byłam zmuszana do obejrzenia 10 razy
jest sobie baba, baba idzie na studia
w swoim pokoju zapoznaje takie cool dziewczyny co imprezuja i w ogóle
idzie z nimi na impreze i tam zapoznaje reszte, grają w butelkę czy coś takiego
ona sobie poszła, chodzi po domu
taki chłop ja spotyka i się całują
no i srutututu urocze momenty, razem mieszkają
a później okazuje się że się założyli na tej domówce
że ten chłop ją poderwie
ale on powiedział jej że on na serio ją kocha, ona mu nie uwierzyła, więc uciekała w deszczu :(
na studiach mieli coś napisać jakieś wypracowanie czy coś, a ten chłopak napisał do niej liścik
nauczycielka jej dała ten list, przeczytała i się pogodzili
taa wiem, tłumaczenie 5/5
Odpisz
4 sierpnia 2021, 08:36
Czyli takie gówno dla 13 latek? Tylko czemu oglądałaś to aż 10 razy?
Odpisz
4 sierpnia 2021, 09:11
@Qineff: siedziałam z koleżanką która to uwielbia
a jako że bałam się że film który zaproponuje nie spodoba jej się, siedziałam cicho
Odpisz
4 sierpnia 2021, 09:54
Ciężkie życie introwertyka.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2021, 10:50
@Qineff: już nie mam przyjaciół
więc nie mam już z tym problemu
Odpisz
4 sierpnia 2021, 11:40
@Qineff: obawiam się że 13latki to wyżyny intelektualne dla tego filmu
Odpisz
4 sierpnia 2021, 17:10
@HerrGrievous: A niżyny?
Odpisz
4 sierpnia 2021, 19:40
@Qineff: niziny*
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:38
@HerrGrievous: To gdzieś pomiędzy
Odpisz
4 sierpnia 2021, 10:28
Somebody to love~
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:06
Szybcy & Ścigani
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:09
@lorax12: 15
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:33
@KapitanJohnPrice: 16
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:07
I Wylądowali w tym samym więzieniu
Odpisz
3 sierpnia 2021, 09:58
@Boberek00: No raczej nie mogliby, bo z tego co wiem to w więzieniach mężczyzn i kobiety się izoluje.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:24
Od razu widać że do siebie pasują
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:04
Co by było gdyby GTA było komedią romantyczną
Odpisz
2 sierpnia 2021, 16:08
Stilo better love story than Twilight #humorz2014
Odpisz