Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2021, 20:56
Very well boys.
Odpisz
4 sierpnia 2021, 05:50
Czytając wasze komentarze jestem za aborcją
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:22
Nadal lepszy od nożnej
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 00:04
@patryko1234: nożna lepsza
Odpisz
3 sierpnia 2021, 23:45
@patryko1234: Wolę piłkę nożną, ale szanuję twoje zdanie
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:46
W ogóle to jest to jakaś tradycja siatkarska czy coś, że zawodnicy się tak zbijają i tulą po każdym zdobytym/straconym punkcie?
Odpisz
3 sierpnia 2021, 18:48
@Davir: mysle ze raczej robią to bo sie cieszą/chcą pocieszyć przez zdobyty/stracony punkt
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:00
Tym czasem piłkarze
*Tu wklej zdjęcie tańczącego kudłatego*
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:07
Śmieszne to oddychanie jest, rozpychasz worki w ciele żeby atmosfera wepchała powietrze, tylko po to aby mieć energię żeby to powietrze wydmuchnąć.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:53
no nie! Przez ciebie pomyślałem o oddychaniu i muszę oddychać manualnie
Odpisz
3 sierpnia 2021, 01:00
@Krzycho112: wybacz
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:16
śmieszne to jest bieganie 22 chłopa za piłką raz w jedną a raz w drugą stronę
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:34
@Sebzer:
-Sory nie będę gadał z jakimś prymitywem oglądającym piłkę nożną
-Ale to Ty dzwonisz
-Nara
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:43
@DorjanOllo: zesrales sie mocarz?
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:43
@DorjanOllo: sorry nie będę gadał z jakimś prymitywem oglądającym upolityczniony sport- jak już to bym tak powiedział
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2021, 18:27
jeszcze jak j.... mocno
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:02
@Sebzer: jakiś piłkarz otruł ci rodzinę, że masz taki problem do tego sportu?
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:43
@XTeresa_KobzdziejX: mam problem do tego jak ludzie są zaślepieni i uwielbiają coś bo pewni wpływowi ludzie chcą by to uwielbiali, a czegoś nie lubią bo ci sami wpływowi chcą by nie lubieli, i tego nie widzą tylko myślą, że to ich wybór.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:44
@XTeresa_KobzdziejX: no i może wypadki z dzieciństwa mają też coś z tym wspólnego ale to już drugoplanowo xd
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:53
@Sebzer: Domyślam się bólu, bo niestety nożna na WF potrafi być koszmarem jak się trafi do złej klasy.
Ale siatkówka niestety pod tym kątem potrafi być gorsza z moich obserwacji.
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:22
@Sebzer: można by dać każdemu po jednej piłce i by nie biegali
ale nikt nie ma funduszy by kupić tyle piłek
Odpisz
3 sierpnia 2021, 00:00
@PanStefanek: HAHA XDD
Odpisz
2 sierpnia 2021, 21:20
A więc te przytulanie sie w Haikyuu nie wynikało z tego, że postacie są takimi ziomkami że się przyjaźnią, po prostu w tym sporcie to normalka
Odpisz
2 sierpnia 2021, 19:09
Genialne
Odpisz
2 sierpnia 2021, 18:23
*Najlepszy sport
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:32
Gejowska orgia?
/s
Odpisz
2 sierpnia 2021, 17:07
Śmieszny, ale i ciekawy
Odpisz