Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NowszyRevLer

4 sierpnia 2021, 20:56

Very well boys.

Avatar Wedkarz

4 sierpnia 2021, 05:50

Czytając wasze komentarze jestem za aborcją

Avatar patryko1234

2 sierpnia 2021, 21:22

Nadal lepszy od nożnej

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 sierpnia 2021, 00:04

@patryko1234: nożna lepsza

Avatar Tomasz_P

3 sierpnia 2021, 23:45

@patryko1234: Wolę piłkę nożną, ale szanuję twoje zdanie

Avatar Davir

2 sierpnia 2021, 21:46

W ogóle to jest to jakaś tradycja siatkarska czy coś, że zawodnicy się tak zbijają i tulą po każdym zdobytym/straconym punkcie?

Avatar Ouime

3 sierpnia 2021, 18:48

@Davir: mysle ze raczej robią to bo sie cieszą/chcą pocieszyć przez zdobyty/stracony punkt

Avatar li_on66

3 sierpnia 2021, 12:00

Tym czasem piłkarze
*Tu wklej zdjęcie tańczącego kudłatego*

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2021, 00:07

Śmieszne to oddychanie jest, rozpychasz worki w ciele żeby atmosfera wepchała powietrze, tylko po to aby mieć energię żeby to powietrze wydmuchnąć.

Avatar Krzycho112

3 sierpnia 2021, 00:53

no nie! Przez ciebie pomyślałem o oddychaniu i muszę oddychać manualnie

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2021, 01:00

@Krzycho112: wybacz

Avatar Sebzer

2 sierpnia 2021, 17:16

śmieszne to jest bieganie 22 chłopa za piłką raz w jedną a raz w drugą stronę

Avatar DorjanOllo

2 sierpnia 2021, 17:34

@Sebzer:
-Sory nie będę gadał z jakimś prymitywem oglądającym piłkę nożną
-Ale to Ty dzwonisz
-Nara

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2021, 17:43

@DorjanOllo: zesrales sie mocarz?

Avatar Sebzer

2 sierpnia 2021, 17:43

@DorjanOllo: sorry nie będę gadał z jakimś prymitywem oglądającym upolityczniony sport- jak już to bym tak powiedział

Avatar DorjanOllo

Edytowano - 2 sierpnia 2021, 18:27

jeszcze jak j.... mocno

Avatar XTeresa_KobzdziejX

2 sierpnia 2021, 21:02

@Sebzer: jakiś piłkarz otruł ci rodzinę, że masz taki problem do tego sportu?

Avatar Sebzer

2 sierpnia 2021, 21:43

@XTeresa_KobzdziejX: mam problem do tego jak ludzie są zaślepieni i uwielbiają coś bo pewni wpływowi ludzie chcą by to uwielbiali, a czegoś nie lubią bo ci sami wpływowi chcą by nie lubieli, i tego nie widzą tylko myślą, że to ich wybór.

Avatar Sebzer

2 sierpnia 2021, 21:44

@XTeresa_KobzdziejX: no i może wypadki z dzieciństwa mają też coś z tym wspólnego ale to już drugoplanowo xd

Avatar Davir

2 sierpnia 2021, 21:53

@Sebzer: Domyślam się bólu, bo niestety nożna na WF potrafi być koszmarem jak się trafi do złej klasy.

Ale siatkówka niestety pod tym kątem potrafi być gorsza z moich obserwacji.

Avatar PanStefanek

2 sierpnia 2021, 23:22

@Sebzer: można by dać każdemu po jednej piłce i by nie biegali
ale nikt nie ma funduszy by kupić tyle piłek

Avatar Sebzer

3 sierpnia 2021, 00:00

@PanStefanek: HAHA XDD

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

2 sierpnia 2021, 21:20

A więc te przytulanie sie w Haikyuu nie wynikało z tego, że postacie są takimi ziomkami że się przyjaźnią, po prostu w tym sporcie to normalka

Avatar Szymek_J

2 sierpnia 2021, 19:09

Genialne

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2021, 18:23

*Najlepszy sport

Avatar OwOcomedy

2 sierpnia 2021, 17:32

Gejowska orgia?

/s

Avatar lysamysza

2 sierpnia 2021, 17:07

Śmieszny, ale i ciekawy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Lekko nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka