Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2021, 23:47
Nie prowadzę kanału na yt, ale z jakieś 3 lata temu prowadziłam kanał o rysowaniu, nie poradniki, a filmiki przyspieszone jak rysuję. Ale i tak usunęłam później
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:53
ja prowadzę taki, co robi jednogodzinne wersję piosenek z kreskówek i soundtracków z gier. Ale i tak mam tylko 7 subów
Odpisz
3 sierpnia 2021, 22:12
@lysamysza: mógłbyś podać mi jego nazwę bo wydaje mi się to jakby interesujące?
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2021, 22:44
@Karcio69: łysamysza
Odpisz
4 sierpnia 2021, 15:47
ja robiłam memesy animowane, usunęłam. Teledyski z Msp (fajna zabawa), usunęłam. Teraz znowu zaczynam, ale jakieś stare gierki.
Z komputerowej gratki, tych magazynów. Papatke jedną nagrałam, jutro może frogmana
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:16
@ViccyArt: też robiłem memesy i inne takie
też robiłem gierki
ale teraz robię soundtracki
(niedawno zrobiłem Kacze Opowieści - obie wersje)
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:16
@lysamysza: zobejrze sobie dzisiaj
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:17
@ViccyArt: ok
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:19
@ViccyArt: ej a twój kanał jak się nazywa?
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:19
@lysamysza: Wikilor e87
Odpisz
4 sierpnia 2021, 19:49
@lysamysza: chcesz godzinną muzykę z frogmana?
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:16
@ViccyArt: ale który bo znalazłem dwa takie same
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:17
@ViccyArt: tyle że jeden z nich ma 17 subów a drugi 1 film
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:21
@lysamysza: ten z 17
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:26
@ViccyArt: a to ok
Odpisz
4 sierpnia 2021, 20:29
@lysamysza: jak coś to napisz mi na discordzie jak będziesz chciał tą muzykę z frogmana, bo udało mi się na emulatorze odpalić tą grę
WikilorE87 #5624
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2021, 20:36
@ViccyArt: jakby coś wysłałem ci zapro do znajomych na discordzie
Odpisz
3 sierpnia 2021, 18:12
Szablonik?
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:26
@Crln_7: w google wpisz "tom begging tom"
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:29
op subuje sam siebie
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:30
kto tego nie robił?
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:30
op to shephard
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2021, 23:34
tak się nawet nie da, chyba że z innego konta
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:35
@rickimorty: multikonta *istnieją*
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:38
@Zwykly_Zlodziej: mówiłem o tym
Odpisz
2 sierpnia 2021, 23:39
@rickimorty: zedytowałeś zanim zdążyłam wysłać
Odpisz
3 sierpnia 2021, 17:15
@lysamysza: Ja
Odpisz
4 sierpnia 2021, 16:20
@Globus8091: no ja też
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:57
Hej jestem tu nowy
Odpisz
3 sierpnia 2021, 07:19
Jak miałem 10 lat nagrałem na programie typu mobizen minecrafta no i to trwało 15 minut i się nie nagrało
Odpisz
3 sierpnia 2021, 12:08
@Ksiondz: Ja nagrałem półgodzinny odcinek z wykluwania jajek i ewolucji w Pokemon GO i nie mogłem go wrzucić.
Odpisz