Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2014, 18:33
A choy i tak mam rekord 60 :P
Odpisz
25 lutego 2014, 16:16
@SNIKERSS: Heh no nieźle, ja mam 122 :P
Odpisz
25 lutego 2014, 16:24
@CroSSOveRR: a ja mam 6 xd
Odpisz
25 lutego 2014, 16:29
@SNIKERSS: Ja mam 0.
Odpisz
25 lutego 2014, 17:48
@Karso21Respawn: Dobry jesteś . Zanim zacząłeś telefon roz***łeś
Odpisz
25 lutego 2014, 17:48
@CroSSOveRR: Mój kolega na tablecie ma 246
Odpisz
25 lutego 2014, 16:18
I tak za pięć minut znowu będziesz próbował pobić rekord. ;D
Odpisz
24 lutego 2014, 12:39
Ale i problem
Odpisz