Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2021, 13:45
le chuba!
Odpisz
5 sierpnia 2021, 12:51
Kapibary to największe gryzonie na ziemi :)
Odpisz
5 sierpnia 2021, 10:30
No to brawo, bo podobnie jak psy, kapibary nie potrafią trawić kofeiny i jest dla nich skrajnie toksyczna. To jak karmić psa gorzką czekoladą
Odpisz
5 sierpnia 2021, 10:45
@Graids: to wyjaśnisz jakim cudem pies dziadka zjadł cały tort czekoladowy i żył jeszcze 10 lat?
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2021, 10:48
@HerrGrievous: jaka masa? Dawka śmiertelna dla przeciętnego yorka to około 2 tabliczki gorzkiej czekolady. Większe psy mogą przyjąć więcej, ale należy pamiętać, że kofeina nie jest przez nie metabolizowana i odkłada się w ustroju
Odpisz
5 sierpnia 2021, 12:39
@Graids: nie myl kofeiny z masą kakaową
Odpisz
5 sierpnia 2021, 12:41
@BiiTii: a co ma masa kakaowa? Kofeinę której psy (oraz kapibary) nie trawią. To naprawdę nie sztuka wpisać frazes w googla jeżeli macie z tym problem
Odpisz
5 sierpnia 2021, 21:46
@Graids: owczarek podhalański. Tort był CAŁY czekoladowy
Odpisz
6 sierpnia 2021, 09:29
@HerrGrievous: Względność tolerancji. Jednemu taka dawka nie zaszkodzi, dla drugiego nawet liźnięcie jest równoznaczne ze śmiercią. Tak samo jest z człowiekiem, który może mieć więcej lub mniej tolerancji na dane jedzenie czy picie. Oczywiście to może mieć inny bardziej złożony powód, jednak powinno się zgadzać teoretycznie.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 09:34
@Graids: Taka dawka raczej nie powinna mu zaszkodzić, a każde zwierzę powinno móc trawić kofeinę. Co najwyżej może się trochę pochorować, zależnie od tolerancji.
Odpisz
4 sierpnia 2021, 14:11
Jaki to język bo śmieszny
Odpisz
5 sierpnia 2021, 10:46
@warmar: Wydaje mi się, że hiszpański
Odpisz
5 sierpnia 2021, 11:05
@IzzyMorgenstern: ok
Odpisz
4 sierpnia 2021, 13:05
Nie wiem, podejrzewam że Yerba mate czy coś
Odpisz
4 sierpnia 2021, 14:38
@sztywny_kij: Nawet tam mówią "nalej matę, nalej matę"
Odpisz