Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JAMAN11

5 sierpnia 2021, 13:45

le chuba!

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2021, 12:51

Kapibary to największe gryzonie na ziemi :)

Avatar Graids

5 sierpnia 2021, 10:30

No to brawo, bo podobnie jak psy, kapibary nie potrafią trawić kofeiny i jest dla nich skrajnie toksyczna. To jak karmić psa gorzką czekoladą

Avatar HerrGrievous

5 sierpnia 2021, 10:45

@Graids: to wyjaśnisz jakim cudem pies dziadka zjadł cały tort czekoladowy i żył jeszcze 10 lat?

Avatar Graids

Edytowano - 5 sierpnia 2021, 10:48

@HerrGrievous: jaka masa? Dawka śmiertelna dla przeciętnego yorka to około 2 tabliczki gorzkiej czekolady. Większe psy mogą przyjąć więcej, ale należy pamiętać, że kofeina nie jest przez nie metabolizowana i odkłada się w ustroju

Avatar BiiTii

5 sierpnia 2021, 12:39

@Graids: nie myl kofeiny z masą kakaową

Avatar Graids

5 sierpnia 2021, 12:41

@BiiTii: a co ma masa kakaowa? Kofeinę której psy (oraz kapibary) nie trawią. To naprawdę nie sztuka wpisać frazes w googla jeżeli macie z tym problem

Avatar HerrGrievous

5 sierpnia 2021, 21:46

@Graids: owczarek podhalański. Tort był CAŁY czekoladowy

Avatar TrueStoryGuy

6 sierpnia 2021, 09:29

@HerrGrievous: Względność tolerancji. Jednemu taka dawka nie zaszkodzi, dla drugiego nawet liźnięcie jest równoznaczne ze śmiercią. Tak samo jest z człowiekiem, który może mieć więcej lub mniej tolerancji na dane jedzenie czy picie. Oczywiście to może mieć inny bardziej złożony powód, jednak powinno się zgadzać teoretycznie.

Avatar TrueStoryGuy

6 sierpnia 2021, 09:34

@Graids: Taka dawka raczej nie powinna mu zaszkodzić, a każde zwierzę powinno móc trawić kofeinę. Co najwyżej może się trochę pochorować, zależnie od tolerancji.

Avatar warmar

4 sierpnia 2021, 14:11

Jaki to język bo śmieszny

Avatar IzzyMorgenstern

5 sierpnia 2021, 10:46

@warmar: Wydaje mi się, że hiszpański

Avatar warmar

5 sierpnia 2021, 11:05

Avatar sztywny_kij

4 sierpnia 2021, 13:05

Nie wiem, podejrzewam że Yerba mate czy coś

Avatar DorjanOllo

4 sierpnia 2021, 14:38

@sztywny_kij: Nawet tam mówią "nalej matę, nalej matę"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DRAGON_POLSKA
Dodane przez: DRAGON_POLSKA

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka