Prawie zawsze tak samo jest w tych odcinkach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cóż za brak szacunku
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2022, 16:07
*odkop*
Był taki odcinek gdzie nie było żony, więc mąż sam wychowywał dwie nastolatki. Jedną z nich wpadła pod pociąg przez co była niepełnosprawna, a na koniec dali plansze że dziewczyna rok później zginęła pod kołami samochodu.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 02:05
Niby kobiety równe mężczyznom, a jak przychodzi zarobić na utrzymanie to bez męża bida z nyndzom
Odpisz
6 sierpnia 2021, 16:24
@Darth_Nihilus: nie wiem czy wiesz, ale w wielu zawodach płaca mniej dla kobiet niż dla mężczyzn na tym samym stanowisku. Rolę ma tu również stereotyp że kobieta zajmuje się domem, a mężczyzna pracuje. Nie jest łatwo przeskoczyć starszym osobom też stereotyp jeśli się do niego przyzwyczaiły. Wszystko zależy od danego człowieka, w tym przypadku wspomnianych kobiet i ich chęci do zmiany warunków życia.
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:21
@Ala36: dorabiam sobie jako kierowca pralni, w szpitalach gdzie pracują mężczyźni worki z praniem są zawsze w wózkach i wszystko ładnie pięknie podjeżdżam i ładuje, ale tam gdzie są tylko kobiety to nie ma tak łatwo, nie wrzucą około 10-15 kg worka do wózka na wysokość około 1m
Odpisz
7 sierpnia 2021, 18:49
@kola3492: akurat w tym przypadku trzeba wymyślić jakieś rozwiązanie jak się da. Jak już pisałam wszystko zależy od chęci
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:19
ale ciekawe czy jest odcniek bez przeróbki na yt że NIE wyremontujemy waszego domu
Odpisz
6 sierpnia 2021, 17:17
no po popostru ja zawsze zazdrościlem tym rodzinom bo mają nowy dom mam nadzieje że te rodziny muszą płacić polsatowi
Odpisz
6 sierpnia 2021, 11:17
Rel
Odpisz
6 sierpnia 2021, 08:22
„Z rodziną mieszka też matka mężczyzny/kobiety, lecz wiek i stan zdrowia nie pozwala jej pomagać w domu“
Odpisz
5 sierpnia 2021, 23:27
Ale ten program zarabia na tym, Dowbor niedawno chyba powiedziała, że jak rodzina nie chce mówić o tragediach, które ją spotkały, to nie zrobią remontu, bo nie ma show. I parę lat temu niedaleko mnie mieli robić, ale tam dzieci i matka nie chciały mówić właśnie (tam ojciec się chyba powiesił czy coś) i nie zrobili. Niby wiadomo, za darmo tego nie robią, a nikt nie będzie oglądać samego remontu, ale trochę wredne się to wydaje, że trzeba ryczeć na wizji i opowiadać o czymś, co dalej boli przed kilkoma milionami ludzi, bo jak nie to nici z pomocy
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2021, 14:41
Jeszcze w każdym niemal odcinku nie ma łazienki w domu. A jak już jest ojciec w rodzinie to ma problem z kręgosłupem i nie może do pracy, ale żeby dzieci narobić to kręgosłup nie boli
Odpisz
5 sierpnia 2021, 14:45
rel
Odpisz
5 sierpnia 2021, 14:57
dzieci sie robi latwiej niz pracuje chyba nwm
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:01
ale niektórym z wychowaniem ich jest już ciężko, i tak o to patologia tworzy następną patologię
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:03
@Crln_7: dzieki ze mi wyjasniasz jak to działa, bo nie wiedziałem że takie rzeczy sie dzieja ;oooo
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:04
do usług
Odpisz
5 sierpnia 2021, 21:08
i ciekawe jak oni trafiają z przyjazdem akurat wtedy gdy rodzice mają tygodniowy urlop na wyjazd
Odpisz
5 sierpnia 2021, 22:19
wszystko jest wcześniej ustalane, coś w stylu okej będziemy 3 sierpnia to za pare tygodni i macie wtedy być wszyscy w domu i wyjść wyglądając na zaskoczonych
Odpisz
5 sierpnia 2021, 21:08
Lub jest sparaliżowany
Odpisz
5 sierpnia 2021, 20:19
Albo aŁtorki na wattpadzie piszące opko
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2021, 15:48
K**wa zawsze wina chłopów no... >:/
Odpisz
5 sierpnia 2021, 17:38
@RiviX:
chłopcy i męczyzni
TO Zawsze moja wina jest
moja wina jest
moja moja moja moja moja wina jest
Odpisz
5 sierpnia 2021, 17:12
Jak to jest, że żyją w gorszych warunkach niż szczury w moim garażu, a opieka nigdy nie zabiera im dzieciaków?
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:16
-Nie mają łazienki i ciepłej wody
-dzieci nie mają gdzie odrabiać lekcji i chciałyby mieć swój własny pokój
- wielofunkcyjny prysznic
Odpisz
5 sierpnia 2021, 17:09
@xmrocznax: "tam gdzie był boiler teraz jest toaleta"
Odpisz
5 sierpnia 2021, 17:08
1 dziecko niepełnosprawne
Odpisz
5 sierpnia 2021, 15:23
hmm....
3. dziecko zostało adoptowane
Odpisz