Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2022, 16:07

*odkop*
Był taki odcinek gdzie nie było żony, więc mąż sam wychowywał dwie nastolatki. Jedną z nich wpadła pod pociąg przez co była niepełnosprawna, a na koniec dali plansze że dziewczyna rok później zginęła pod kołami samochodu.

Avatar Darth_Nihilus

6 sierpnia 2021, 02:05

Niby kobiety równe mężczyznom, a jak przychodzi zarobić na utrzymanie to bez męża bida z nyndzom

Avatar Ala36

6 sierpnia 2021, 16:24

@Darth_Nihilus: nie wiem czy wiesz, ale w wielu zawodach płaca mniej dla kobiet niż dla mężczyzn na tym samym stanowisku. Rolę ma tu również stereotyp że kobieta zajmuje się domem, a mężczyzna pracuje. Nie jest łatwo przeskoczyć starszym osobom też stereotyp jeśli się do niego przyzwyczaiły. Wszystko zależy od danego człowieka, w tym przypadku wspomnianych kobiet i ich chęci do zmiany warunków życia.

Avatar kola3492

6 sierpnia 2021, 17:21

@Ala36: dorabiam sobie jako kierowca pralni, w szpitalach gdzie pracują mężczyźni worki z praniem są zawsze w wózkach i wszystko ładnie pięknie podjeżdżam i ładuje, ale tam gdzie są tylko kobiety to nie ma tak łatwo, nie wrzucą około 10-15 kg worka do wózka na wysokość około 1m

Avatar Ala36

7 sierpnia 2021, 18:49

@kola3492: akurat w tym przypadku trzeba wymyślić jakieś rozwiązanie jak się da. Jak już pisałam wszystko zależy od chęci

Avatar Kargon2

6 sierpnia 2021, 17:19

ale ciekawe czy jest odcniek bez przeróbki na yt że NIE wyremontujemy waszego domu

Avatar Kargon2

6 sierpnia 2021, 17:17

no po popostru ja zawsze zazdrościlem tym rodzinom bo mają nowy dom mam nadzieje że te rodziny muszą płacić polsatowi

Avatar NowszyRevLer

6 sierpnia 2021, 11:17

Rel

Avatar AxonDeHudin

6 sierpnia 2021, 08:22

„Z rodziną mieszka też matka mężczyzny/kobiety, lecz wiek i stan zdrowia nie pozwala jej pomagać w domu“

Avatar RoyalPigeon

5 sierpnia 2021, 23:27

Ale ten program zarabia na tym, Dowbor niedawno chyba powiedziała, że jak rodzina nie chce mówić o tragediach, które ją spotkały, to nie zrobią remontu, bo nie ma show. I parę lat temu niedaleko mnie mieli robić, ale tam dzieci i matka nie chciały mówić właśnie (tam ojciec się chyba powiesił czy coś) i nie zrobili. Niby wiadomo, za darmo tego nie robią, a nikt nie będzie oglądać samego remontu, ale trochę wredne się to wydaje, że trzeba ryczeć na wizji i opowiadać o czymś, co dalej boli przed kilkoma milionami ludzi, bo jak nie to nici z pomocy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 sierpnia 2021, 14:41

Jeszcze w każdym niemal odcinku nie ma łazienki w domu. A jak już jest ojciec w rodzinie to ma problem z kręgosłupem i nie może do pracy, ale żeby dzieci narobić to kręgosłup nie boli

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2021, 21:08

i ciekawe jak oni trafiają z przyjazdem akurat wtedy gdy rodzice mają tygodniowy urlop na wyjazd

Avatar Tiboo

5 sierpnia 2021, 22:19

wszystko jest wcześniej ustalane, coś w stylu okej będziemy 3 sierpnia to za pare tygodni i macie wtedy być wszyscy w domu i wyjść wyglądając na zaskoczonych

Avatar Pan_Brzoza

5 sierpnia 2021, 21:08

Lub jest sparaliżowany

Avatar RudaWydra

5 sierpnia 2021, 20:19

Albo aŁtorki na wattpadzie piszące opko

Avatar RiviX

Edytowano - 5 sierpnia 2021, 15:48

K**wa zawsze wina chłopów no... >:/

Avatar nudy345

5 sierpnia 2021, 17:38

@RiviX:
chłopcy i męczyzni
TO Zawsze moja wina jest
moja wina jest
moja moja moja moja moja wina jest

Avatar
kroganin

5 sierpnia 2021, 17:12

Jak to jest, że żyją w gorszych warunkach niż szczury w moim garażu, a opieka nigdy nie zabiera im dzieciaków?

Avatar xmrocznax

5 sierpnia 2021, 15:16

-Nie mają łazienki i ciepłej wody
-dzieci nie mają gdzie odrabiać lekcji i chciałyby mieć swój własny pokój
- wielofunkcyjny prysznic

Avatar srebrenica

5 sierpnia 2021, 17:09

@xmrocznax: "tam gdzie był boiler teraz jest toaleta"

Avatar srebrenica

5 sierpnia 2021, 17:08

1 dziecko niepełnosprawne

Avatar nudy345

5 sierpnia 2021, 15:23

hmm....
3. dziecko zostało adoptowane

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pomiot
Dodane przez: Pomiot

Niezniszczalne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Cóż za brak szacunku

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Hobby dla faceta

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka