@Kebasa_z_mema: 1. ok, wybacz 2. ale to niższy poziom, postaw te dwie gry koło siebie i raczej poczujesz większy cios nostalgii od bounca, przynajmniej moim zdaniem
@BokuGartes: Pamiętam i mam do dzisiaj na starej Nokii 3650, jak i plik instalacyjny na oryginalnej płycie CD która była w pudełku z telefonem. A takie coś jak "Moorhen Camera X" ktoś pamięta? Granie w tą grę w miejscu publicznym wywoływało ciekawe reakcje u postronnych obserwatorów.
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2021, 22:07
Jeszcze pamiętam diamond rush, kuleczka też była spoko
Odpisz
7 sierpnia 2021, 00:00
@Globus8091: dokładnie tak i się wracało potem do poprzednich lvl wziąć to czego się nie dało bez młotka z lvl wyżej
Odpisz
8 sierpnia 2021, 12:04
Dokładnie, gra miała charakter metroidvaniowy. Duży plus, że można w nią na luzie zagrać na współczesnym sprzęcie przez aplikację gameloft classics
Odpisz
16 czerwca 2022, 08:56
@Globus8091: Tak, uwielbiałałem tą grę.
Odpisz
22 grudnia 2021, 01:13
Ja pamiętam jak przeszłam red balla na nokii xD
Odpisz
13 sierpnia 2021, 18:45
jak to się nazywało!?
Odpisz
21 sierpnia 2021, 19:03
@OliwiaFish: Bounce Tales
Odpisz
15 listopada 2021, 18:10
@Kalendarz365: Ja miałem na 2 poziomach wszystkie 30 jajek
Odpisz
15 listopada 2021, 20:57
@Jestem_fajny: Ja mam na wszystkich poziomach 30
Odpisz
11 sierpnia 2021, 19:25
Nostalgia mnie dobija... Ach te wszystkie wspomnienia
Odpisz
11 sierpnia 2021, 13:29
Właśnie czytam Algorytm Wojny (Sente) i jest tam imperialny niszczyciel "Mglisty Poranek" ciekawe czy to nawiązanie?
Odpisz
9 sierpnia 2021, 14:01
był nawet sequel
Odpisz
6 sierpnia 2021, 20:39
Pamięta ktoś pou?
Odpisz
7 sierpnia 2021, 02:30
@tv0jk0zyn: opie pou to kilka razy niższy poziom legendy niż ta gra
Odpisz
7 sierpnia 2021, 10:38
@Tomak: wiem
Odpisz
7 sierpnia 2021, 11:29
@Tomak: 1. OP to osoba która wrzuciła obrazek, przynajmniej z mojej wiedzy
2. Pou to też legenda
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:52
@Kebasa_z_mema: 1. ok, wybacz 2. ale to niższy poziom, postaw te dwie gry koło siebie i raczej poczujesz większy cios nostalgii od bounca, przynajmniej moim zdaniem
Odpisz
8 sierpnia 2021, 11:31
pamiętam, a kto pamięta daimont rush ?
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:30
Pamiętam jak kiedyś z kuzynostwem w to graliśmy u babci
Odpisz
7 sierpnia 2021, 23:45
@KatolickiRycerz: Same
Odpisz
7 sierpnia 2021, 17:45
Ja w to grałem, jeszcze zanim umiałem czytać.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 17:10
Do dzisiaj w to gram na mojej Nokii X3
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:40
Bo najlepsze gry, to te, które są retro i tylko niektórzy o nich pamiętają
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:24
Ja w to dalej gram
Odpisz
6 sierpnia 2021, 21:11
Prawdziwi zawodnicy pamiętają też oryginalnego Bounca, bez twarzy i bez dialogów
Odpisz
7 sierpnia 2021, 02:20
@BokuGartes: Pamiętam i mam do dzisiaj na starej Nokii 3650, jak i plik instalacyjny na oryginalnej płycie CD która była w pudełku z telefonem. A takie coś jak "Moorhen Camera X" ktoś pamięta? Granie w tą grę w miejscu publicznym wywoływało ciekawe reakcje u postronnych obserwatorów.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 10:37
@Propergol: kojarzę, że chyba coś w stylu Duckhunta, ale w to akurat nie grałem
Odpisz
7 sierpnia 2021, 09:11
Pamiętam, dziękuję opie że mi przypomniałeś :)
Odpisz