A ty to dokąd się wybierasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2021, 17:20
Jak oceniacie Czarną wdowę?
Odpisz
7 sierpnia 2021, 17:29
@mafiax2006: mi się podobał film
Odpisz
7 sierpnia 2021, 17:46
@mafiax2006: super
Odpisz
7 sierpnia 2021, 18:06
@mafiax2006: kox
Odpisz
8 sierpnia 2021, 08:17
@mafiax2006: przy scenie po napisach prawie wrzasnelam ,no chyba was coś boli'
Poza tym film świetny
Odpisz
8 sierpnia 2021, 08:24
@mafiax2006: Film spoko, ale nic szczególnego moim zdaniem.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 09:28
@mafiax2006: nawet git
Odpisz
22 sierpnia 2021, 21:17
@mafiax2006: Film wyszedł całkiem nieźle, choć scena po napisach - moim zdaniem - jest trochę naciągana, aczkolwiek nadal wolę tą niż wcześniej planowaną
Odpisz
22 sierpnia 2021, 21:14
Gdy byłam na ,,Czarnej Wdowie" wstali niemalże wszyscy, pół sali wyszło od razu, kilka osób zmieszanych zaczekało jeszcze chwilę, ale później wyszło i zostało tylko te kilkanaście osób, które doczekały sceny po napisach. Nie mówię, że to coś złego, bo w końcu mogli się nie znać, ale czy jest sens przychodzić na film Marvela nie oglądając przed ten innych filmów? Tak naprawdę bez tego zbyt wiele z filmu się nie zrozumie...
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:53
Po której firmie od filmów mógłbym się spodziewać że na pewno nie będzie scen końcowych?
Odpisz
8 sierpnia 2021, 11:49
po starych filmach
Odpisz
7 sierpnia 2021, 12:44
A co się dzieje jak film Marvela się skończy?, bo jedynie byłem w kinie na jednym filmie Marvela, jakim był Avengers Koniec Gry
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:02
@Pomiot: Po napisach końcowych jest zazwyczaj dodatkowa scena w której znajduje się nawiązanie do ich następnego filmu.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 13:14
@Lakikus: A, dziękuje za informację
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:44
@Pomiot: jeden jejak twierdzi że jednak nie dziękujesz
Odpisz
7 sierpnia 2021, 18:43
@NigdyNieWiesz: Żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
7 sierpnia 2021, 18:46
@Pomiot: cóż...teraz już trzech
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:17
@NigdyNieWiesz: Żyjemy w społeczeństwie, gdzie podziękowanie komuś jest złe
Odpisz
8 sierpnia 2021, 08:17
@Pomiot: po napisach praktycznie zawsze jest scena, albo i dwie sceny
Odpisz
8 sierpnia 2021, 09:32
@RudaWydra: Dziękuje za tą informację
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:21
Jak jest jakiś pracownik przy wyjściu to się go pytam czy po napisach jest scena
Odpisz
7 sierpnia 2021, 10:43
Takkk, raz prawie wyszedłem ale kolega mi uświadomił, żeby poczekać na "po napisach".
Odpisz