Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ziarenko traumy wyrosło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2021, 14:42
To pokaż siura
Odpisz
7 sierpnia 2021, 15:05
@Krzyniu: 😳😳
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:12
@Krzyniu: 8- proszę
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:25
@PyraJejanska: nick cock bro
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:38
@Krzyniu: thanks bro
Odpisz
11 sierpnia 2021, 11:15
@Krzyniu: Jakbym nie spojrzał wczesniej na nick to pomyślałbym że to Mikuś napisał
Odpisz
9 maja 2024, 15:56
@Krzyniu: *odkop*
D
========D
D
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:13
czesc jestem obcym czlowiekiem na stronie z obrazkami podaj mi numer karty kredytowej dzk
Odpisz
7 sierpnia 2021, 20:43
@Oczytany: 2137 2137 2137 2137 100% legit. Proszę.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 20:43
@Bagietkaczosnkowa: ok dzk za rtx 3090
Odpisz
7 sierpnia 2021, 20:44
@Oczytany: Nie ma sprawy.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 03:09
@Bagietkaczosnkowa: a kod ccv?
Odpisz
11 sierpnia 2021, 11:15
@Crln_7: pewnie 420
Odpisz
13 sierpnia 2021, 22:03
@Ameron: czyli jego pin to 696969? (nie wiem ile cyfr ma pin)
Odpisz
13 sierpnia 2021, 22:20
@nwmjakomdacnazwexd: zazwyczaj 4 cyfry
Odpisz
13 sierpnia 2021, 22:21
@Ameron: czyli 6969 :3
Odpisz
13 sierpnia 2021, 22:43
@nwmjakomdacnazwexd: dokładnie tak :o
Odpisz
7 sierpnia 2021, 20:15
Wyjawcie mi wszystkie swoje sekrety
Odpisz
7 sierpnia 2021, 20:21
@Loqan: Tak naprawdę nie popieram kapitalizmu
Odpisz
7 sierpnia 2021, 21:48
@Loqan: Oglądam Odrodzenie Komunizmu i nadal nie wiem czy Socha lepszy.
Odpisz
13 sierpnia 2021, 22:08
@Loqan: lubię oglądać yuri i nie mam na myśli shoujo-ai
Odpisz
7 sierpnia 2021, 15:20
Podaj mi swój adres zamieszkania ;))
Odpisz
7 sierpnia 2021, 22:49
To mój numer telefonu 224 444 444
Odpisz
11 sierpnia 2021, 07:30
Nowy świat 38/14 Wrocław
Odpisz
8 sierpnia 2021, 22:41
Rel
Odpisz
8 sierpnia 2021, 12:03
O Burwa czyli nie tylko ja taki zj...ny być
Odpisz
8 sierpnia 2021, 09:23
Nawet rel
Odpisz
7 sierpnia 2021, 22:29
Zabiłem człowieka.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 03:09
@Dark_Dante: Dobrze że nie pieska albo kotka
Odpisz
8 sierpnia 2021, 00:28
Bo obcy ludzie cie nie znają, a rodzina i znajomi, już tak...
Odpisz
7 sierpnia 2021, 23:53
Rel
Odpisz
7 sierpnia 2021, 23:22
Nie, najwięcej w necie, potem rodzina, potem znajomi
Odpisz
7 sierpnia 2021, 14:45
Ja generalnie wole gadać z ludźmi w internecie których nie znam irl
Odpisz
7 sierpnia 2021, 22:39
Też tak mam
Odpisz
7 sierpnia 2021, 22:47
@NowszyRevLer: same
Odpisz
7 sierpnia 2021, 22:42
Jestem biseksualny, jestem centrystą, jestem samotny, kiedyś jacyś ludzie namawiali mnie do odpi.....ania różnych rzeczy przez co niektórzy teraz mnie nie lubią, boję się co będzie w przyszłości.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 19:59
That's deep
Odpisz
7 sierpnia 2021, 16:03
Ci ludzie, to też ziomeczki, pamiętaj
Odpisz