Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

7 sierpnia 2021, 14:42

To pokaż siura

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ameron

11 sierpnia 2021, 11:15

@Krzyniu: Jakbym nie spojrzał wczesniej na nick to pomyślałbym że to Mikuś napisał

Avatar Memiorz_z_Rosji

9 maja 2024, 15:56

@Krzyniu: *odkop*
D
========D
D

Avatar Oczytany

7 sierpnia 2021, 19:13

czesc jestem obcym czlowiekiem na stronie z obrazkami podaj mi numer karty kredytowej dzk

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar nwmjakomdacnazwexd

13 sierpnia 2021, 22:21

@Ameron: czyli 6969 :3

Avatar Ameron

13 sierpnia 2021, 22:43

@nwmjakomdacnazwexd: dokładnie tak :o

Avatar Loqan

7 sierpnia 2021, 20:15

Wyjawcie mi wszystkie swoje sekrety

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2021, 20:21

@Loqan: Tak naprawdę nie popieram kapitalizmu

Avatar Konar_Brzozowy

7 sierpnia 2021, 21:48

@Loqan: Oglądam Odrodzenie Komunizmu i nadal nie wiem czy Socha lepszy.

Avatar nwmjakomdacnazwexd

13 sierpnia 2021, 22:08

@Loqan: lubię oglądać yuri i nie mam na myśli shoujo-ai

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2021, 15:20

Podaj mi swój adres zamieszkania ;))

Avatar warmar

7 sierpnia 2021, 22:49

To mój numer telefonu 224 444 444

Avatar Szczurekk

11 sierpnia 2021, 07:30

Nowy świat 38/14 Wrocław

Avatar Loginamika04

8 sierpnia 2021, 22:41

Rel

Avatar Polish_conqueror2000

8 sierpnia 2021, 12:03

O Burwa czyli nie tylko ja taki zj...ny być

Avatar KaroleQ312

8 sierpnia 2021, 09:23

Nawet rel

Avatar Dark_Dante

7 sierpnia 2021, 22:29

Zabiłem człowieka.

Avatar Crln_7

8 sierpnia 2021, 03:09

@Dark_Dante: Dobrze że nie pieska albo kotka

Avatar Akita747

8 sierpnia 2021, 00:28

Bo obcy ludzie cie nie znają, a rodzina i znajomi, już tak...

Avatar AlPoziomka

7 sierpnia 2021, 23:53

Rel

Avatar RoyalPigeon

7 sierpnia 2021, 23:22

Nie, najwięcej w necie, potem rodzina, potem znajomi

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2021, 14:45

Ja generalnie wole gadać z ludźmi w internecie których nie znam irl

Avatar NowszyRevLer

7 sierpnia 2021, 22:39

Też tak mam

Avatar warmar

7 sierpnia 2021, 22:47

Avatar NowszyRevLer

7 sierpnia 2021, 22:42

Jestem biseksualny, jestem centrystą, jestem samotny, kiedyś jacyś ludzie namawiali mnie do odpi.....ania różnych rzeczy przez co niektórzy teraz mnie nie lubią, boję się co będzie w przyszłości.

Avatar robson_v253

7 sierpnia 2021, 19:59

That's deep

Avatar Saurfang

7 sierpnia 2021, 16:03

Ci ludzie, to też ziomeczki, pamiętaj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: DorjanOllo

To by wystarczyło

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ostry ten sędzia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ziarenko traumy wyrosło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka