Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2021, 04:59
W książce tak kolorowo nie było, w drugiej części pisano krwią groźby zastraszając dzieci
Odpisz
8 sierpnia 2021, 18:54
raczej 1-3 i 4-8
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2021, 00:02
nie no, widać zmianę palety kolorów na zimniejszą, początek jak Harry ucieka z domu Dursleyów stylizowany na jakiś thriller, "polowanie na Harrego" przez Syriusza, dementorzy + reakcja Harrego na nich (np spadek z miotły), "śmierć" Hardodzioba czy chociażby wilkołak. Jak dla mnie trzecia część ewidentnie różni się od części pierwszej i drugiej.
Tutaj film od TvFilmy w temacie zmian w filmach o Harrym Potterze
https://www.youtube.com/watch?v=O23L1RY6QIU&ab_channel=TvFilmy
Odpisz
10 sierpnia 2021, 11:34
@Szaptor: No może, ale jak dla mnie 1-3 były bardziej spokojne, a w 4 było odcięcie ręki, śmierć itd
Odpisz
9 sierpnia 2021, 23:38
Co to k**wa za diabeł na tym dolnym obrazku.
Odpisz
9 sierpnia 2021, 16:28
Jak dla mnie te dalsze części coraz gorsze były
Odpisz
8 sierpnia 2021, 18:08
imo 1 i 2 to idealne filmy do oglądania w święta z rodziną, fajnie, że mają taki lekki klimacik
Odpisz
8 sierpnia 2021, 18:40
@bandit_the_drug_lord: najgorsza jest 7 część filmu. Nudna i depresyjna - w porównaniu z resztą.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 18:44
@FandraVisena: Siódma część była strasznie długa (podzielono ją na 2 filmy) a i tak skipnęła niektóre rzeczy z książki, no bo w filmach zawsze czegoś braknie. Może przez to, że film jest jednocześnie bardzo długi, ale jednocześnie z wyciętym kontentem, to wydaje się być trochę pośpieszony. Ja byłem na obu częściach w kinie i było super kozak, potem sobie obejrzałem część "7-1" jeszcze raz i także mi się podobała, ale pozostałe filmy mogą wypadać lepiej dlatego, że części 1-6 mają wstęp, rozwinięcie i zakończenie, a za to części 7-1 i 7-2 są ze sobą połączone przez co obejrzenie jednego bez drugiego nie ma tak dobrego efektu.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 18:46
@Soberker: pisałam o 7 części filmu a nie o 8. 7 to był wstęp do zakończenia i mnie zawsze nudził. Książki dużo lepiej wypadły.
Odpisz