Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2021, 19:39
No cóż, chyba było
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:31
Ja z siostrą zrobiłam w Simsach Makłowicza, Rafała Brzozowskiego, Damiano David z Maneskin i Ricardo Milos
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:35
@gaandzia: o kurdi, pokaż :0
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:35
@nwmjakomdacnazwexd: Jak wrócę do domu
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:40
@gaandzia: oki :3
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:42
@gaandzia: ja też na to czekam
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:43
@Ogladacz: też chce to zobaczyć
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:07
@nwmjakomdacnazwexd: trch bieda bo mam 2 dodatki tylko, a Ricardo muszę poszukać na starych zapisach
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:11
@gaandzia: Makłowicz nie ma takich włosów
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:12
@nwmjakomdacnazwexd: To akurat sis robiła
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:22
@gaandzia: przekaż jej żeby zmieniła włosy Makłowicza, on nie ma czarnych włosów i takich gęstych
Odpisz
9 sierpnia 2021, 19:23
@nwmjakomdacnazwexd: one są siwe ale tak wygląda na zdjęciu
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:34
rel, tylko że typowi, który mi się podoba zmieniłam płeć, bo mam tylko the sims 1, a tam średnio da się zrobić ładnych facetów
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:20
"Like it says in the book: We're blessed and cursed."
- GTA SA
Odpisz
9 sierpnia 2021, 18:15
Mój kuzyn raz zrobił mnie jako perfekcjonistę i jego jako bałaganiarza. Jego SIM coś rozwalił to mój od razu leciał to sprzątnąć. I tak w kółko
Odpisz
8 sierpnia 2021, 16:42
Bylo
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:21
Ja kiedyś jak robilam moje OC w Simsach to zrobiłam jeszcze coś co wyglądało jak ja oraz fuzja moim ideałów.
Simowa ja i ideał planowali mieć ślub, ale się nie udało, bo ten utopił się w basenie
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:17
nierel wole facetow
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:08
Zrobiłem raz sima na swoje podobieństwo
Z jakiegoś powodu zginął przez zły stan psychiczny.
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:12
@Bartolinise: mój zginął na Polio
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:16
@Bartolinise: Mój nie zginął bo go porzuciłem
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2021, 15:07
Sim którego stworzyłem na podobieństwo Golluma
Który lubi grać na fortepianie
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:11
@Piotr__Gryf:
Odpisz
8 sierpnia 2021, 15:10
Ja zrobiłem Harleyowca
Odpisz