Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2021, 14:03
Moana jest dużo lepsza, a jeśli chodzi o samo Frozen to "Into the unknown" jest dużo lepsze niż "Let it go". Swoją drogą, "let it go" powinno zostać przetłumaczone na "dosyć trosk". "Mam tę moc" to gw*łt na sensie piosenki :)
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:28
Tym bardziej że ,,Let it go" dosłownie znaczy mniej więcej tyle co ,,odpuść już", co miałoby dużo więcej sensu w kontekście użycia tego jako żartu w Zwierzogrodzie, ale do rytmu piosenki nie pasuje to zupełnie.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 10:21
Ulepimy dziś bałwana
Odpisz
10 sierpnia 2021, 11:07
@mafiax2006: Ale ja jestem już ulepiony
Odpisz
10 sierpnia 2021, 08:12
Jak ja nie lubię takiego wrzucania na siłę tego śpiewania do animacji...
Fakt czasem wychodzi to świetnie i pasuje wręcz idealnie, ale gdzie tu polska wersja "I need a hero" ze Shreka 2, a gdzie "Mam tę moc" z Krainy Lodu, gdzie było tylko po to, by było jakieś śpiewanie.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 10:31
@Dark_Dante:
Mnie to irytuje, ciebie to irytuje i większość znanych mi osób też to irytuje. Nie wiem kto uznał że to jest właśnie to czego chcą dzieci.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 09:10
Nie wpisujcie "Frozen" w Pornhuba.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 09:47
@NowszyRevLer: Ok
Odpisz
8 sierpnia 2021, 21:01
Każda bajka Disneya to musical
Odpisz
8 sierpnia 2021, 23:03
Czendż maj majnd
Odpisz
10 sierpnia 2021, 08:42
sequele sw też?
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2021, 02:32
Chyba mam mocno zrytą banię bo zaczęłem czytać dosłownie każdy fanfik w którym dziewczyna zakochuje się w dziewczynie np Elsa x Anna.
Odpisz
10 sierpnia 2021, 10:30
@Miksol320: bruh to są siostry
Odpisz
10 sierpnia 2021, 10:44
@bandit_the_drug_lord: chyba dwójki nie oglądałeś
Odpisz
12 sierpnia 2021, 10:15
@bandit_the_drug_lord: szczerze. Mam to w dupie xD bo w tych fanfikach nawet nie są siostrami xD
Odpisz
8 sierpnia 2021, 21:10
Tak bywa, gdy nie ma się fabuły
Odpisz
8 sierpnia 2021, 21:00
Mało który film Disneya nie ma piosenek, to wręcz obowiązek, trzeba czymś uzupełnić by film trwał z 2 godziny
Odpisz
8 sierpnia 2021, 20:45
Przecież każdy film Disneya ma moment śpiewany ku*** ludzie na tym Disney opierał swoją markę i tego właśnie chciał
Odpisz
8 sierpnia 2021, 20:37
Disney moment
Odpisz