Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2021, 14:03

Moana jest dużo lepsza, a jeśli chodzi o samo Frozen to "Into the unknown" jest dużo lepsze niż "Let it go". Swoją drogą, "let it go" powinno zostać przetłumaczone na "dosyć trosk". "Mam tę moc" to gw*łt na sensie piosenki :)

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2021, 21:28


Tym bardziej że ,,Let it go" dosłownie znaczy mniej więcej tyle co ,,odpuść już", co miałoby dużo więcej sensu w kontekście użycia tego jako żartu w Zwierzogrodzie, ale do rytmu piosenki nie pasuje to zupełnie.

Avatar mafiax2006

10 sierpnia 2021, 10:21

Ulepimy dziś bałwana

Avatar AlPoziomka

10 sierpnia 2021, 11:07

@mafiax2006: Ale ja jestem już ulepiony

Avatar Dark_Dante

10 sierpnia 2021, 08:12

Jak ja nie lubię takiego wrzucania na siłę tego śpiewania do animacji...
Fakt czasem wychodzi to świetnie i pasuje wręcz idealnie, ale gdzie tu polska wersja "I need a hero" ze Shreka 2, a gdzie "Mam tę moc" z Krainy Lodu, gdzie było tylko po to, by było jakieś śpiewanie.

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2021, 10:31

@Dark_Dante:
Mnie to irytuje, ciebie to irytuje i większość znanych mi osób też to irytuje. Nie wiem kto uznał że to jest właśnie to czego chcą dzieci.

Avatar NowszyRevLer

10 sierpnia 2021, 09:10

Nie wpisujcie "Frozen" w Pornhuba.

Avatar Bobiepl

10 sierpnia 2021, 09:47

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2021, 21:01

Każda bajka Disneya to musical

Avatar AlPoziomka

8 sierpnia 2021, 23:03

Czendż maj majnd

Avatar KapitanJohnPrice

10 sierpnia 2021, 08:42

sequele sw też?

Avatar Miksol320

Edytowano - 9 sierpnia 2021, 02:32

Chyba mam mocno zrytą banię bo zaczęłem czytać dosłownie każdy fanfik w którym dziewczyna zakochuje się w dziewczynie np Elsa x Anna.

Avatar bandit_the_drug_lord

10 sierpnia 2021, 10:30

@Miksol320: bruh to są siostry

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2021, 10:44

@bandit_the_drug_lord: chyba dwójki nie oglądałeś

Avatar Miksol320

12 sierpnia 2021, 10:15

@bandit_the_drug_lord: szczerze. Mam to w dupie xD bo w tych fanfikach nawet nie są siostrami xD

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

8 sierpnia 2021, 21:10

Tak bywa, gdy nie ma się fabuły

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2021, 21:00

Mało który film Disneya nie ma piosenek, to wręcz obowiązek, trzeba czymś uzupełnić by film trwał z 2 godziny

Avatar ArthurMorgan

8 sierpnia 2021, 20:45

Przecież każdy film Disneya ma moment śpiewany ku*** ludzie na tym Disney opierał swoją markę i tego właśnie chciał

Avatar Jejathebest

8 sierpnia 2021, 20:37

Disney moment

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niegrzeczny Oskarek

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka