Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2014, 08:53
FACEBOOK !!!Ciekawe jak ma na imię może go/ją dodam? Ale on wygląda bardziej na chłopaka.
Odpisz
26 maja 2015, 20:06
@rafik1310: Skarpety.Patrz na skarpety.
Odpisz
24 lutego 2014, 18:04
To chłopczyk czy dziewczynka? Bo zastanawiam się czy Siedze nie zmieniła fryzury. xD
Odpisz
24 lutego 2014, 18:10
@Pikachu: +1. Polać tej pani!
Odpisz
24 lutego 2014, 21:27
@Pikachu: różowe skarpetki ma, dziewczyna, jak mniemam.
Odpisz
25 lutego 2014, 12:20
@Pikachu: This is riposta!
Odpisz
24 lutego 2014, 17:09
Czy ten konkurs jest na fb? Czekajcie sprawdze. A tak w tagach jest facebook...ee no to nie wezme...
Odpisz
24 lutego 2014, 17:10
Czemu?
Odpisz
24 lutego 2014, 17:13
Bo go nie mam,a zakładać nie chce.
Odpisz
24 lutego 2014, 17:17
Spotkałem się z jedną z rozumnych istot bez FaceShit'a. +1
Odpisz
24 lutego 2014, 17:22
Co takiego jest w Twarzoksiąrzce że tyle osób jej nie lubi? rodzice nie pozwalają wam go założyć?
Odpisz
24 lutego 2014, 17:37
Wiesz,że twarzoksiążka śledzi twoje strony które masz otworzone obok facebooka?
Odpisz
24 lutego 2014, 17:45
Wiesz, to jest jak LoL - To gówno i tyle. FaceShit - Po***a to komu? Żeby dawać ***ną łapkę za takie oto idiotyzmy jak na obrazku "Logika Facebooka" ?
Odpisz
24 lutego 2014, 17:56
Ją używam facebooka tylko aby się skontaktować z kimś lub dowiedzieć się co było zadane :)
Odpisz
24 lutego 2014, 18:08
Na szczęście nie do "Lajkowańa" .
Odpisz
24 lutego 2014, 18:48
Najbardziej mnie wk.ur.wia jak jakaś gimbusiowska idiotka, która ma 13 lat pisze jak bardzo skrzywdziła ją miłość albo że głupie uczucie tęsknić za kimś kto za tobą nie tęskni -,-
Odpisz
24 lutego 2014, 20:07
@PanKarton: A level 69 adventurer with out FaceShit has arrived!
Odpisz
24 lutego 2014, 20:09
I też nie znoszę LoL'a... DOTA 2 jeszcze ujdzie...
Odpisz
24 lutego 2014, 21:07
puk puk.
Odpisz
24 lutego 2014, 21:17
Czy puka ktoś rozumny?
Odpisz
24 lutego 2014, 21:23
jak można nie znać analiona? :/
Odpisz
24 lutego 2014, 21:25
Tylko się upewniam. :/
Odpisz
24 lutego 2014, 21:27
:/
Odpisz
24 lutego 2014, 17:29
facebook to gówno
Odpisz
24 lutego 2014, 17:36
@flamer0: bo nie masz kolegów ?czy po prostu chcesz wyjść na fajnego? ;p
Odpisz
24 lutego 2014, 18:08
@jacek1s: Po pierwsze jestem ona a po drugie to sobie trolluje
Odpisz
24 lutego 2014, 20:10
@jacek1s: Ale Tfaszokśionszka to naprawde mega gunwo...
Odpisz
24 lutego 2014, 20:39
wcale że nie :) ja mam na fb grupę gdzie dodają osoby z klasy prace domowę i się tak wymieniaja :P poza tym piszę tam z kolegami/koleżankami nawet po 12 godzi dziennie xD
Odpisz
24 lutego 2014, 21:07
@jacek1s: i co z tego, że Ty piszesz? Oni tylko wyrazili swoją opinię :P
Odpisz
24 lutego 2014, 21:21
A ja swoją :|
Odpisz
24 lutego 2014, 19:16
piękny obrazek pokazujący że 80% użytkowników jeja to dzieci.
Odpisz
24 lutego 2014, 19:15
Jak to jeja lubi się zachwalać przed użytkownikami :D
5/5 za taką zuchwałość :D
Odpisz
24 lutego 2014, 17:30
Aha.
Odpisz
24 lutego 2014, 17:02
Ja już napisałem :)
Odpisz