Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Przypałowo
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2014, 09:11
ja kiedyś tak zrobiłam xD
Odpisz
19 września 2011, 17:32
ej ale jak można się ślinić w nocy?
Odpisz
20 września 2011, 17:36
jak się komu ładna kobita śni, to można
Odpisz
10 marca 2013, 22:40
@Baca_online: Ja sie czesto slinie w nocy ale mi sie ladna kobieta nie sni xD
Odpisz
18 lutego 2012, 21:11
ja zawsze tak robie
Odpisz
19 września 2011, 06:33
wkrótce będzie cała mokra i co wtedy?
Odpisz
19 września 2011, 07:15
@Baca_online: Odwróci na drugą stronę i już i tak będzie sucha....
bo wyschnie
Odpisz
19 września 2011, 14:19
@Baca_online: ty to tylko narzekać umiesz
Odpisz
19 września 2011, 16:54
@grubson5022: Jak każdy góral... Jeszcze nigdy nie spotkałem nie narzekającego górala.
Odpisz
20 września 2011, 17:36
@grubson5022: jo nie narzekom, jo tylko przyszłościowo myślę. PRZYSZŁOŚCIOWO!
Odpisz
19 września 2011, 17:26
Łahah no ja też tak robię xD 5/5 i do ulu
Odpisz
19 września 2011, 16:34
Też tak mam 4/5
Odpisz
19 września 2011, 15:05
Mam tak z soboty na niedzielę.
Odpisz
19 września 2011, 14:21
;F
Odpisz
19 września 2011, 12:42
ło matko, kto to wymyślił...
Odpisz