Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Phi!
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2014, 08:22
A moze przyspieszone tempo? :)
Odpisz
25 lutego 2014, 15:04
@saskacz: Widziałem szybszych...
Odpisz
25 lutego 2014, 15:11
@majki909: "a moze", gdzie tu jest twierdzenie?
Odpisz
25 lutego 2014, 16:02
@saskacz: Ja tylko oznajmiam...
Odpisz
25 lutego 2014, 20:35
@majki909: a ja tylko zagaduje...
Odpisz
25 lutego 2014, 20:36
@saskacz: Próba udana powodzenie
Odpisz
25 lutego 2014, 20:43
@majki909: z dupy strony słowa - challenge accepted tak?
Odpisz
25 lutego 2014, 21:04
@saskacz: Yep
Odpisz
27 lutego 2014, 12:52
@saskacz: Zagadywać to ty możesz do dziewczyny, teraz to zgadujesz.
Odpisz
27 lutego 2014, 12:57
@FD_God: pisałem z iPada ktory ma niewyrobione słowa.
Odpisz
26 września 2015, 22:17
@saskacz: Tak grają normalnie profesjonalni gracze StarCraft 2
Odpisz
26 lutego 2014, 18:13
StarCraft 2?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 16:54
@Geodude: tag
Odpisz
21 lipca 2015, 21:51
Pewnie teraz ,,Dla Elizy" Napieprza 10 razy szybciej niż Beethoven ;D
Odpisz
16 lutego 2015, 11:40
widziałem szybszych na twitchu :/
Odpisz
26 lutego 2014, 22:42
je*any....
Odpisz
24 lutego 2014, 20:22
A wy mówicie że e-sport to nie sport...
Odpisz
24 lutego 2014, 21:44
@majki909: Jak dla mnie klikanie w klawiaturę i ruszanie myszką to nie sport, nie ważne jak szybko i dokładnie.
Odpisz
24 lutego 2014, 23:34
sport to nie tylko zręczność i siła. Ważna też jest umiejętność myślenia i nie mówię tak dlatego że gram w takie gry.(nie gram)
Odpisz
25 lutego 2014, 07:15
Właśnie dlatego e-sport to sport dla mózgu...
Odpisz
25 lutego 2014, 14:56
@majki909: sport dla mózgu to szachy lub warcaby a nie gra w lola , starcrafta 2 czy jakąś strzelanke
Odpisz
25 lutego 2014, 15:03
Szachy to pikuś przy starcraft'cie strzelanki nie zaliczane są do e-sportu a prawdziwy e-sport masz np w lolu gdzie na mistrzostwa świata do Korei zjechało się 36milionów(większość oglądała liva w domu) graczy... gra w starcrafta wymaga więcej wkładu niż gra w szachy w szachach mamy mnóstwo ruchów ale mamy na analizę tego kilkanaście sekund ale w e-sporcie to się zmienia bo ruchów jakie możemy wykonać my albo nasz przeciwnik jest nieskończenie wiele a czasu mamy zaledwie ułamek sekundy
Odpisz
26 lutego 2014, 17:17
@majki909: W twojej wypowiedzi jest wiele racji , lecz niestety się z tobą nie zgodzę. Nic tak nie stymuluje mózgu jak szachy. Żadna gra nie pobije pracy i myślenia jakie trzeba włożyć w szachy. A ponadto czasu w szachach wcale nie masz tak dużo ( w zależności na jakie piszesz się zasady ). Sory kolego , ale nic nie pobije staroci , ze tak powiem.
Odpisz
26 lutego 2014, 17:19
@Krychomir: Kto co woli.
Odpisz
26 lutego 2014, 17:50
@Krychomir: A ja polenizuje, w warcaby też ciężko grać.
Odpisz
26 lutego 2014, 18:34
@majki909: A ja i tak wolę książki :)
Odpisz
26 lutego 2014, 18:41
XD
Odpisz
26 lutego 2014, 18:43
Też je lubię ale do sportu czytania książek bym nie zaliczał :D
Odpisz
26 lutego 2014, 18:35
Terz tak umiem! Ale szybciej!
Odpisz
25 lutego 2014, 07:48
profesjonalne słuchawki :)
Odpisz