Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 sierpnia 2021, 13:34
Nie palę. Jakoś się nie nauczyłem.
Odpisz
21 sierpnia 2021, 08:33
@werenspawel: To dobrze
Odpisz
10 sierpnia 2021, 11:53
Poratujesz szlugiem?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 13:57
@Schabowy_nie_mielony: Koj hais dab tsi?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:07
@Dziwak: Hais tias: Koj puas yuav muab luam yeeb rau kuv?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:38
@Schabowy_nie_mielony: אני מצטער שאני לא מבין
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:46
@Pan_Butelka: Yyy আমি বুঝতে পারছি না, হয়তো বাংলায়?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:52
@Dziwak: আমি এই ভাষার সাথে খুব বেশি পরিচিত নই ...
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:12
@Pan_Butelka: !N'awe sat pa pame nu'i ktacu
!pa pame tal rut teli mo'i
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:20
@Dziwak: Aghọtaghị m, ị nwere ike ikwugharị?
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:25
@Pan_Butelka: !N'A MA'I KANE
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:29
@Dziwak: ʻAʻole wau maʻi, akā mahalo no kou hopohopo
Odpisz
10 sierpnia 2021, 22:45
@Schabowy_nie_mielony: 10000101110
Odpisz
10 sierpnia 2021, 23:11
@pieselbialy: To się robi coraz dziwniejsze z każdym momentem
Odpisz
11 sierpnia 2021, 01:04
@pieselbialy: Che cosa?
Odpisz
11 sierpnia 2021, 10:21
@Schabowy_nie_mielony: .:.•°●0▪︎:
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:49
Poliglota
Odpisz
10 sierpnia 2021, 21:24
k...a słabo
Odpisz
10 sierpnia 2021, 09:48
Kolejny powód do bycia omnilingwistykiem
Odpisz